۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اقتصادی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 6436
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۶
  • 74 بازدید
  • ارسال توسط :

نماینده پاکدشت دریافتی حقوق معلمان با سایر دستگاه ها همخوانی ندارد

پاکدشت – ابتکار ورامین: نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی میزان پرداختی به معلمان در مقایسه با سایر دستگاه ها نشان می دهد که حقوق معلمان با سایر دستگاه ها همخوانی لازم را ندارد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – فرهاد بشیری افزود: مساله ای مهم در حقوق کارکنان […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی میزان پرداختی به معلمان در مقایسه با سایر دستگاه ها نشان می دهد که حقوق معلمان با سایر دستگاه ها همخوانی لازم را ندارد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – فرهاد بشیری افزود: مساله ای مهم در حقوق کارکنان آموز و پرورش این است که پرداخت ها باید از تعادل لازم برخوردار باشد و در اصل لایحه خدمات کشوری نیز برای دست یابی به این عدالت تدوین و اجرا به دولت ابلاغ شده است.

وی گفت: اجرای قانون خدمات کشوری به گونه ای صورت گرفته که بازهم در عمل تفاوت های فاحشی در پرداخت حقوق دستگاه های مختلف نسبت به فرهنگیان به چشم می خورد به گونه ای که میزان پرداختی های آنان در مقایسه با سایر دستگاه ها همخوانی لازم را ندارد.

بشیری افزود: در برخی از دستگاه ها ، حقوق پرداختی کارکنان چند برابر حقوق معلمان است، باید برای فرهنگیان که برای پیشرفت کشور زحمات زیادی را متحمل می شوند تعادل پرداخت حقوق صورت گیرد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: تقاوت در پرداخت حقوق ، عدم پرداخت مطالبات گذشته نظیر حق الزحمه برگزاری امتحانات ، حق التدریس ها و بند ۵ ماده ۶۸ آئین نامه قانون لایحه خدمات کشوری از جمله مواردی است که از سوی معلمان پیگیری می شود و اجرای آن در آموزش و پرورش با روند مناسبی همراه نبوده است.

وی تصریح کرد: علت وجود تفاوت فاحش میان پرداخت در آموزش و پرورش و سایر دستگاه ها مسأله ای است که همواره مورد پیگیری معلمان قرار گرفته است و باید اذعان داشت دولت باید به آموزش و پرورش به عنوان یکی از مهمترین دستگاه های کشور و کادر و پرسنل آن توجه ویژه ای داشته باشد و با تأمین زیر ساخت های مورد نیاز، زمینه رشد و توسعه فعالیت این ارگان را فراهم کند.

بشیری افزود: مجلس شورای اسلامی در طول هفته گذشته حمایت کاملی از فرهنگیان صورت داده و تلاش کرده تا مشکلات این قشر را بررسی و زمینه رفع آنها را فراهم کند.

وی تأکید کرد: وزیر آموزش و پرورش به عنوان متولی اصلی این وزارتخانه باید توجه ویژه ای به مسائل معلمان به خصوص در بحث معیشت آنان داشته باشد و با تلاش مضاعف و با حمایت دولت ، مطالبات آنان را به درستی پاسخ دهد.

نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: تعطیل کردن مدرسه و درس برای رسیدن به مطالبات فرهنگیان کار درستی نیست و تنها فرصت کار و تلاش را از کشور سلب می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*