۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 6701
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۳
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :

نماینده پاکدشت در مجلس بازنگری در طرح های هادی روستایی ضروری است

پاکدشت – ابتکار ورامین: مشکلات روستاهای پاکدشت در زمینه طرح های هادی ،افزایش بافت و اختصاص ردیف بودجه و صدور سند مالکیت در برخی روستاها با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و نماینده پاکدشت در مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به گزارش خبرنگار ما – نماینده پاکدشت درحاشیه این جلسه با تاکید […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: مشکلات روستاهای پاکدشت در زمینه طرح های هادی ،افزایش بافت و اختصاص ردیف بودجه و صدور سند مالکیت در برخی روستاها با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و نماینده پاکدشت در مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما – نماینده پاکدشت درحاشیه این جلسه با تاکید بر ضرورت توسعه روستایی در پاکدشت و حل مشکلات موجود در زمینه امکانات رفاهی و خدماتی در این مناطق گفت:روستاها بخش عمده ای از جمعیت را در خود جای داده اندو نقشی قابل توجه در تامین امنیت غذایی و تولید ایفا می کنند و آماده پذیرش وظایفی جدی تر در اقتصاد کشور هستند و این مسئولین هستند که باید با شناسایی خلاء های موجود در مناطق روستایی، زمینه را برای توسعه پایدار آن ها فراهم کنند که در این راه اصلی ترین مساله توجه به پتانسیل های روستاها و بهبود شرایط معیشتی روستاییان است .

فرهاد بشیری گفت: در گذشته بعضی مدیران و سیاستگذاران امر توسعه، صرفاً بر “توسعه کشاورزی” متمرکز می‌شدند اما امروز نتایج نشان داده است که توسعه روستایی صرفاً از این طریق محقق نمی‌شود. چرا که روستا جامعه‌ای است که دارای ابعاد اجتماعی مختلف است و نیازمند توسعه همه‌جانبه است .

pak

نماینده پاکدشت به لزوم بازنگری در طرح های هادی روستایی را یادآور شد و گفت:با توجه به وجود مشکلاتی در برخی روستا ها باید با نظارت ، همکاری و همفکری شوراهای اسلامی روستا و دهیاران در این طرح ها بازنگری هایی صورت گیرد چرا که

هم اکنون مردم برای ساخت خانه های مسکونی در محدوده قانونی روستا به دلیل کمبود فضا با مشکل مواجه هستند و افزایش محدوده روستا برای سکونت روستائیان ضروری است.

وی از ضرورت تسریع در رفع مشکل صدور اسناد مالکیت برای روستاییان توچال سخن گفت و اظهار کرد : با افزایش اعتبار روستاها از ردیف بودجه بنیاد مسکن اتقلاب اسلامی بسیاری از مشکلاتی که روستاییان پاکدشتی با آن دست و پنجه نرم میکنند حل می شود.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*