۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 9010
  • ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱
  • 198 بازدید
  • ارسال توسط :

نوش آبادی با مذاکره و صحبت فلسطین آزاد نخواهد شد

ورامین – ابتکار ورامین: سخنگو و معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:با مذاکره و صحبت فلسطین آزاد نخواهد شد به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- حسین نوش آبادی که به عنوان سخنران راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان ورامین سخن می گفت، برگزاری راهپیمایی روز قدس را نماد وحدت و همدلی […]

ورامین – ابتکار ورامین: سخنگو و معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:با مذاکره و صحبت فلسطین آزاد نخواهد شد

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- حسین نوش آبادی که به عنوان سخنران راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان ورامین سخن می گفت، برگزاری راهپیمایی روز قدس را نماد وحدت و همدلی دانست و اظهار داشت: امروز کشور ما نیازمند اتحاد و همدلی است.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام راحل به نام روز جهانی قدس افزود: امام راحل آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روزجهانی قدس نامگذاری کرده و برای همیشه این آرمان را زنده نگه داشتند و با اعلام امام راحل، تمام مسلمانان که دغدغه قدس را داشته و قلب آن ها جریحه دار از ظلم صهیونیست ها بود شادمان گشتند.

وی ادامه داد: فلسطین به دلیل داشتن دشت های حاصلخیز و فضای سر سبز و خرم، مهد تمدن و پرورش انسان های بزرگ و پیامبران بزرگ بوده و امروز در چنگال صهیونیست ها گرفتار شده است.

نوش آبادی تأکید کرد: سرزمین فلسطین بیش از پنج هزار سال قدمت دارد و حکومت بسیاری از انبیاء الهی در آنجا شکل گرفت و این سرزمین به لحاظ تمدنی هم شاهد حضور بسیاری از امپراطوری های بزرگ مانند امپراطوری هخامنشی، روم، عثمانی و بریتانیا بوده است.

این مسئول اضافه کرد: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام راحل به نام روز جهانی قدس، نشان داد که اعتقاد ملت ایران آن بوده که فلسطین متعلق به جهان اسلام و همه مسلمانان است.

وی عنوان کرد: پیام امام راحل درباره نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

نوش آبادی روز قدس را حاوی پیام های بلند و اساسی دانست و گفت: به تعبیر امام راحل روز قدس روز مقابله با ابرقدرت ها بوده و باید سرنوشت مستضعفان مشخص شود و روز قدس روز حکومت اسلامی است.

کمک به داعش و تروریست ها از طریق مرزهای رژیم صهیونیستی انجام می شود

این مسئول یادآور شد: نباید از موضوع فلسطین غافل شد چرا که غفلت از قدس، غفلت از هویت اسلامی بوده و فتنه امروز در نقاط مختلف کشورهای اسلامی ریشه در اشغال فلسطین دارد.

نوش آبادی افزود: امروز اگر گروه های تروریستی و افراطی مانند القاعده و داعش رشد می کنند ریشه در صهیونیست ها دارد و شک نکنید امروز کمک به داعش و تروریست ها از طریق مرزهای رژیم صهیونیستی و اردن انجام می شود و اگر این غده سرطانی خشکانده نشود تمام کشورهای اسلامی درگیر خواهند شد.

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشریح بیانات مقام معظم رهبری درباره موضوع فلسطین گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به موضوع قدس توجه ویژه ای دارند و فلسطین را موضوع جهان اسلام می دانند به همین خاطر بر همه ملت ها و دولت ها واجب است مساله فلسطین را در صدر تمام مسائل خود قرار دهند

صهیونیست ها در محاصره دولت های اسلامی هستند

وی گفت: گرفتاری امروز مسلمین در یمن، عراق، سوریه و لبنان به دلیل وجود اسراییل است و این ننگی است برای دنیای اسلام که چند میلیون نفر از مکان های مختلف دنیا بیایند و قطعه ای از جامعه اسلامی را اشغال کنند.

نوش آبادی ادامه داد: صهیونیست ها در محاصره دول اسلامی هستند و امروز در عراق گروه های افراطی به نیابت از صهیونیست ها جنایت می کنند و تنها راهبرد برای غلبه بر این فاجعه بشری در خاورمیانه مقاومت و پایداری برای آزادسازی فلسطین است

با مذاکره و صحبت فلسطین آزاد نخواهد شد

وی افزود: با مذاکره و صحبت فلسطین آزاد نخواهد شد و موضع جمهوری اسلامی حمایت از هر جنبشی است که بخواهد با رژیم صهیونیستی مبارزه کند زیرا محو اسرائیل سیاست همیشگی جمهوری اسلامی است.

نوش آبادی با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران عنوان کرد: صهیونیست ها می ترسند مذاکرات به نتیجه برسد و آینده هسته ای ایران تضمین شود به همین خاطر ردپای صهیونیست ها در مذاکرات روشن است و آن ها نمی خواهند منطق قدرتمند ایران اسلامی به نتیجه برسد.

وی گفت: تا دیشب قرار بود مذاکرات جمع بندی و تمام شود اما با شیطنت صهیونیست ها کار گره خورده است اما ما خوشحالیم که تیم هسته ای با غیرت و شجاعت ایستاده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*