۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » تهران » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 5535
  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۵
  • 96 بازدید
  • ارسال توسط :

نژاد فلاح مجامع عمومی هیئت ها باید خروجی مفید داشته باشد

تهران – ابتکار ورامین: مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مجمع عمومی هیئت پزشکی ورزشی استان تهران گفت: مجامع عمومی هیئت های ورزشی باید با برنامه و خروجی مفید برای جلب اعتماد جامعه ورزشی خود داشته باشند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران – در مجمع […]

تهران – ابتکار ورامین: مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مجمع عمومی هیئت پزشکی ورزشی استان تهران گفت: مجامع عمومی هیئت های ورزشی باید با برنامه و خروجی مفید برای جلب اعتماد جامعه ورزشی خود داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران – در مجمع عمومی هیات پزشکی ورزشی استان تهران که با حضور نوروزی دبیر فدراسیون، دکتر ثابتی رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان تهران، دکتر سلطانی رئیس گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای، سلیمی رئیس گروه هماهنگی امور بانوان، احمدرضا عابدزاده و کلیه اعضاء درآمفی تاتر اداره کل برگزار شد، نژادفلاح افزود: هیئت پزشکی ورزشی استان تهران تعامل بسیار خوبی با حوزه ها و شهرستان های استان تهران دارد و این کار باید به زیبایی استمرار داشته باشد.

وی در ادامه گفت: در واقع دوستان با مسئولیت مشخص و دست پر به جلسه بیایند تا هیئت ها بدانند با اعداد و ارقام، نقاط ضعف و قوت خودشان را نشان می دهند.

مدیرکل یادآور شد: جلسات به صورتی باشد که خروجی خوب و مفیدی داشته باشد تا اهالی ورزش نیز به هیئت مدنظر اعتماد بیشتر و تعامل خوب داشته باشند و به یک نتیجه مطلوب برسند.

در ادامه جلسه دکتر ثابتی رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان تهران گزارش مختصر و کوتاهی در قالب پاورپوینت از عملکرد هیئت در سال ۹۳ ارائه داد.

در ادامه جلسه کارشناسان اداره کل در بحث مهم آمار و عملکرد، تقویم ورزشی آمار و عملکرد، تقویم ورزشی و مالی در خصوص چگونگی ارزیابی هیئت ها نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.

شایان ذکر است این جلسه یک میهمان ویژه نیز داشت و آن احمدرضا عابدزاده دروازه بان نامی فوتبال ایران بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*