۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 7243
  • ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷
  • 402 بازدید
  • ارسال توسط :

نکبتی که گریبانگیر آل سعود شده، اثر لعن امام(ره) است

پیشوا – ابتکار ورامین: رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد تصریح کرد: حضرت امام خمینی(ره) بعد از به شهادت رسیدن حجاج، لعنت خدا، فرشتگان وانبیاء را متوجه خاندان پلید و کثیف آل سعود کردند و حالا گریبان آنها را گرفته است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا- حجت الاسلام و […]

پیشوا – ابتکار ورامین: رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد تصریح کرد: حضرت امام خمینی(ره) بعد از به شهادت رسیدن حجاج، لعنت خدا، فرشتگان وانبیاء را متوجه خاندان پلید و کثیف آل سعود کردند و حالا گریبان آنها را گرفته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا- حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در جمع مسئولین و ائمه جماعات شهرستان پیشوا با بیان این که دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی دائماً در وضعیت بد و بدتری قرار می گیرند اظهار داشت: وضعیت آل سعود خبیث را مشاهده می کنید که خود را در چه باتلاقی در منطقه گرفتار کرده است و چه نکبتی گریبانگیر آنها شده است. این اثر لعنی است که حضرت امام خمینی (ره) متوجه این ها کردند.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد تصریح کرد: حضرت امام (ره) بعد از به شهادت رسیدن حجاج، لعنت خدا، فرشتگان وانبیاء را متوجه این خاندان پلید و کثیف کردند و حالا گریبان آنها را گرفته است و با دست خودشان فاتحه مختصر آبرویی هم که در جهان اسلام و در نزد جماعتی از مسلمانان داشتند، خواندند و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند اسم آنها در کنار رژیم کودک کش صهیونیستی قرار گرفت.

۲۰۱۵۰۴۱۲_۱۷۰۸۱۲- PISHV2

وی افزود: الحمدالله دوستداران امیرالمومنین (علیه السلام) همه جا خوب فعال هستند و کار متفاوت از توقعات دوستان و غیر قابل تصور برای دشمنان در حال پیشروی است و ان شاءالله بخش های گوناگون جدولی که به عزت اسلام و مسلمین خواهد انجامید در حال پر شدن است.

حجت الاسلام حاج علی اکبری با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام « همدلی و همزبانی، دولت و ملت » گفت: امسال سالی است که باید در آن وحدت و انسجام و همدلی و همزبانی بین مسئولین و مردم تقویت شود تا بتوانیم سریع تر به آرزوها و هدف های بزرگ دست پیدا کنیم.

وی افزود: این رویکرد خط بطلانی است بر خواست دیرینه دشمن که بتواند فاصله هایی را در جامعه ما ایجاد و از آن فاصله ها نفوذ کند.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در بخش دیگری از سخنان خود، به سه جمله حضرت امام خمینی (ره) در خصوص مسجد اشاره کرد و این سه جمله را تعیین کننده و سرنوشت ساز دانست و افزود: حضرت امام خمینی (ره) فرمودند،«ما انقلاب کردیم که مساجد را اداره کنیم»، «ما انقلاب کردیم که از مساجد همه امور را اداره کنیم» و «مسجد سنگر است، سنگرها را حفظ کنید».

حاج علی اکبری تصریح کرد: انقلاب برپا شده است که مساجد احیا شود و محور اداره امور کشور باشند و برای این که این اتفاق بیفتد، همه باید مسجد را به عنوان سنگر اصلی حفظ کنند و به مسجد فکر کنند که از همه آسیب ها می تواند ما را حفظ کند.

وی افزود: اگر مساجد احیا شوند و در جایگاه شایسته خود قرار گیرند، ما به همه آرزوهای خود خواهیم رسید.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با بیان این که ما از سخن حضرت امام خمینی (ره) غفلت کردیم اظهار داشت: این غفلت شاید به این دلیل بود که احساس می شد، مساجد ما زنده هستند و انقلاب را به وجود آوردند و مسیر پیش می رود و روحانیت و ائمه جماعات به سراغ کارها و مسئولیتهای دیگر رفتند و مساجد تا حد زیادی رها شد، در حالی که انجا سنگر بود و بقیه مسئولین هم احساس می کردند مساجد که هستند، به سراغ کارهای دیگر برویم. در حالی که هم از مساجد ماندیم و هم به کارهای دیگر خود در مسائل فرهنگی و تربیتی آن طور که باید و شاید نرسیدیم.

۲۰۱۵۰۴۱۲_۱۷۰۸۳۷- PIS1

حجت الاسلام حاج علی اکبری خاطر نشان کرد: در حال حاضر راه این است که همه دست به دست هم دهیم و به نظر امام راحل که براساس قرآن حکیم و نظر اولیای کامل آن دیدگاه را مطرح شده است، عمل کنیم.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد گفت: فضلای ما باید به مسجد برگردند، عالمان وارسته ما باید به مسجد بیایند، هرکسی که فاضل تر، هنرمندتر و از علمای ما خوش اخلاق تر است باید به مساجد بیایند و محور محلات شوند و با بدنه اجتماعی، با خانواده ها و همسایه در مساجد ارتباط بگیرند و جوانان و فرزندان ما باید به مساجد بیایند و طعم شیرین مسجد و تربیت مسجدی را از کودکی بچشند و بعد این مسیر امتداد پیدا کند تا ما به آنجاهایی که باید برسیم، برسیم.

حاج علی اکبری با بیان این که براساس بررسی بنیاد شهید که حجت الاسلام رحیمیان نماینده وقت رهبر معظم انقلاب در بنیاد شهید اعلام کردند، بیش از ۹۷ درصد شهدای ما بچه های مسجد هستند خاطر نشان کرد: این تربیت مسجدی است و من مطمئنم اگر ما به مسجد آن گونه که اسلام خواسته است نگاه کنیم و برگردیم و طبق آن مساجد خود را بازآفرینی و احیا کنیم، به لطف خداوند متعال نه در جنگ سخت و نه در جنگ نرم، باکی از دشمن نداریم.

وی افزود: در جنگ سخت، مسجد به فریاد کشور رسید و مسجد است که شهید و پدر و مادر شهید را تربیت می کند و در جنگ نرم نیز اگر مساجد ما آباد بود، دیگر نگران تهدید ماهواره و فضای مجازی نبودیم.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد علت این که نسل جوان تحت تأثیر ماهواره قرار می گیرند را عدم انس آنان با مساجد دانست و تأکید کرد: بچه های هایی که با مساجد انس دارند بیمه هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*