۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 3409
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۲
  • 211 بازدید
  • ارسال توسط :

نگاهی گذرا به ورزش ورامین / عملکرد مردی که از جنس ورزش است

ورامین – ابتکارآنلاین: چندین ماهی است که آرامش به ورزش ورامین بازگشته و این امر نوید بخش روزهای خوش برای آینده ورزش شهرستانی است که دارای پتانسیل بالا برای پشتوانه سازی تیم ملی کشورمان می تواند باشد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – تدوین برنامه های مناسب و کارشناسانه برای هیاتهای ورزشی و ایجاد ساختار و […]

ورامین – ابتکارآنلاین: چندین ماهی است که آرامش به ورزش ورامین بازگشته و این امر نوید بخش روزهای خوش برای آینده ورزش شهرستانی است که دارای پتانسیل بالا برای پشتوانه سازی تیم ملی کشورمان می تواند باشد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – تدوین برنامه های مناسب و کارشناسانه برای هیاتهای ورزشی و ایجاد ساختار و زمینه جهت رشد و شکوفایی استعدادها، استفاده بهینه از امکانات موجود، هویت بخشی به ورزشکاران، پیشکسوتان و قهرمانان، انتخاب مسوول برای هیاتهای غیرفعال، برنامه ریزی جهت فعال نمودن هیاتهای نیمه فعال، تعامل با سرمایه های ورزشی منطقه و دهها برنامه دیگر منجر به خوش بینی اهالی ورزش نسبت به آینده گردیده است .

با توجه به ایجاد چنین ساختاری هم اکنون شاهد افزایش حضور ورزشکاران منطقه در رشته های مختلف بوده ایم که ثبت ورزشکاران سازمان یافته نشان از این واقعیت شیرین دارد؛ چراکه در صورت گرایش جوانان به سالن های ورزشی و حضور در تمرینات از سنین پایین می توان به آینده قهرمانی در منطقه و حتی کشور امیدوار گردید.

هرچند اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین با مشکلات عدیده از لحاظ مالی، سرانه فضای ورزشی و بسیاری موارد دیگر روبروست ولی همچنان با قدرت به کار خود در عرصه قهرمان پروری ادامه می دهد تا شاهد افتخار آفرینی جوانان دیارمان در میادین مختلف بین المللی باشیم.

اما در این خصوص چند کارشناس و پیشکسوت ورزش ورامین به اظهار نظرهایی در خصوص روند سیستم اداری در راستای اهداف تبیین شده پرداخته که نشان دهنده شناخت و پیگیری این عزیزان از نزدیک با تحولات ورزشی میباشد .

احمد امینی که وی را پدر فوتبال ورامین نام نهاده اند اظهار داشت: بعد از حضور مجید بذرافشان بعنوان سکاندار ورزش ورامین، شاهد هویت بخشی به پیشکسوتان بوده ایم که تکریم و احترام این قشر در محل اداره نشان از این واقعیت دارد.

این پیشکسوت ادامه داد: دعوت از قشرهای مختلف و برگزاری نشست های تخصصی و آینده نگری جهت حضور تمامی پتانسیل های موجود، چراغ ورزش ورامین را پس از سالها برافروخته نمود که امیدواریم با حمایت و هدایت مسئولان این روند همچنان ادامه یابد .

مصطفی شریعت زاده در ادامه گفت: بکارگیری ورزشکاران و قدیمی هایی که تاکنون خارج از گود بودند را می توان به فال نیک گرفت و باید از متولی ورزش ورامین به جهت این حرکت پسندیده تقدیر نمود.

قهرمان سالهای نه چندان دور ورامین افزود: نه تنها احترام پیشکسوتان به قوت خود باقی است بلکه هم اکنون شاهد پیشرفت ورزش و حضور قشر جوان در میادین مختلف میباشیم که شنیده ها و دیده ها حکایت از قهرمانی های پی در پی توسط بانوان و آقایان در مسابقات مختلف دارد.

جمشید بختیاری نیز اشاره داشت: تجلیل از قهرمانانی که در مسابقات مختلف داخلی ، استانی و کشوری یا بین المللی حائز رتبه گردیده اند، با کمترین امکانات ممکن که اهداء یک لوح تقدیر یا شاخه گل میباشد منجر به ایجاد انگیزه در میان نسل جوان شده که در جای خود این امر به ابراز خرسندی خانواده ها نیز منجر گردیده است.

مسوول هیات دوومیدانی ورامین اظهار داشت: قهرمانان و ورزشکاران بیش از آنکه نیاز به مساعدت مالی داشته باشند به تشویق از سوی مسئولان محتاجند که خوشبختانه این موضوع از سوی متولیان ورزش ورامین در دستور کار قرار گرفته شده است .

عقیل امیدی دیگر پیشکسوت ورزش ورامین گفت: سرکشی به باشگاه های ورزشی و حرمت نهادن به جامعه ورزش از مهمترین رخدادهای پیش روی اداره بوده که موجبات خرسندی را فراهم آورده است.

رییس هیات کونگ فو ادامه داد: هرچند در نگاه اول شاید چنین اتفاقاتی راه گشای معضلات در بعد قهرمانی یا قهرمان پروری نباشد اما به واقع میتواند زمینه را برای بروز شور و شعف در میان نسل جوان فراهم نماید.

هرچند گفته های برخی از پیشکسوتان شمه ای از آنچه که در ورزش رخ داده به تفسیر کشیده شده ولی آینده این امر را به اثبات خواهد رساند که اگر مسئولی از جنس ورزش بعنوان متولی گمارده شود و با سختی و رنج جوانان آشنا باشد می تواند با دلسوزی و به کارگیری راه های برون رفت از بحران پیشگام در عرصه موفقیت های روز افزون بوده تا نام ورامین و پرچم کشور را از طریق پرورش استعدادهای ناب در میادین مختلف به احتزاز درآورد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*