۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پيشوا » تهران » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 28619
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
  • 109 بازدید
  • ارسال توسط :
نگذاریم امید مردم به آینده از بین برود
نگذاریم امید مردم به آینده از بین برود

نگذاریم امید مردم به آینده از بین برود

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا گفت:‌اگر امید مردم به آینده از بین برود همه تلاش های مسئولان بی اثر می ماند پس لازم است مسئولان جهانی فکر و محلی عمل کنند تا با مدیریت مدرن، آینده خوبی برای جامعه رقم بزنیم. به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی روز چهارشنبه در همایش تقدیر از […]

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا گفت:‌اگر امید مردم به آینده از بین برود همه تلاش های مسئولان بی اثر می ماند پس لازم است مسئولان جهانی فکر و محلی عمل کنند تا با مدیریت مدرن، آینده خوبی برای جامعه رقم بزنیم.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی روز چهارشنبه در همایش تقدیر از اصناف شهرستان پیشوا افزود: شرایط عمومی کشور ایجاب می کند اصناف به عنوان بخشی از بدنه جامعه در کنار مسئولان به اعتماد افزایی و امیدآفرینی در بین مردم بپردازند و آرامش روانی را به عنوان عامل اثرگذار پیشرفت و توسعه فراهم کنند.

 

وی اظهار داشت: جنگ اقتصادی و روانی در صورتی بی اثر می ماند که مردم و مسئولان در کنار هم قرار گیرند و با مودت، انسجام و اتحاد بر مشکلات فائق آیند.

 

به گفته وی از نخستین روزهای شکل گیری انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل تا به امروز، اصناف در پیشبرد اهداف نظام نقشی بسزا داشتند و امروز نیز در صف نخست تحقق شعار رونق تولید قرار دارند.

عباسی اظهارداشت: اصناف به عنوان رکن اثرگذار در صف نخست رونق تولید، افزایش اشتغال و ساماندهی شرایط عمومی مردم در تأمین مایحتاج قرار دارند.

فرماندار پیشوا افزود: در حال حاضر بیش از سه هزار و ۴۰۰ واحد صنفی در این شهرستان فعال هستند که سرمایه های خود را به میدان آورده اند و برای تأمین مایحتاج مردم تلاش می کنند.

در پایان این مراسم از اصناف برتر پیشوا تقدیر به عمل آمد.

یکم تیر روز ملی اصناف نامگذاری شده است.

پیشوا با ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*