۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » یزد
  • شناسه : 59751
  • ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :
نیاز به فرهنگ سازی در زمینه افزایش جمعیت توسط افراد تاثیرگذار
نیاز به فرهنگ سازی در زمینه افزایش جمعیت توسط افراد تاثیرگذار

نیاز به فرهنگ سازی در زمینه افزایش جمعیت توسط افراد تاثیرگذار

یزد- آبرومند: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: برای افزایش جمعیت نیاز به فرهنگ سازی توسط افراد تاثیرگذار جامعه داریم.   به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر- سردار حسین زارع کمالی، صبح یکشنبه در جلسه دبیرخانه مدرس در سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به آمارهای ارائه شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی […]

یزد- آبرومند: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: برای افزایش جمعیت نیاز به فرهنگ سازی توسط افراد تاثیرگذار جامعه داریم.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر- سردار حسین زارع کمالی، صبح یکشنبه در جلسه دبیرخانه مدرس در سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به آمارهای ارائه شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی یزد در مورد سقط جنین در استان اظهار داشت: بر اساس آنچه به صورت میدانی و در جامعه پیرامونی خود شاهدیم، سقط بیشتر با تجویز پزشکان انجام می‌شود.

 

وی تاکید کرد: به نظر می‌رسد آمار ارائه شده در مورد سقط جنین در یزد واقعی نیست و نیاز به کسب و جمع آوری اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری است و باید بررسی شود که واقعاً روزانه چه تعداد سقط در یزد انجام می‌شود.

 

زارع کمالی همچنین بیان کرد: هزینه‌های درمان ناباروری یکی از دغدغه‌های نیروهای بسیجی بود که خوشبختانه از چند سال پیش تمامی نیروهای بسیج زیر پوشش قرار گرفتند و تا سه نوبت می‌توانند به صورت رایگان از روش‌های درمانی استفاده کنند.

 

فرمانده سپاه الغدیر یزد، فرهنگ سازی را موضوع بسیار مهمی در زمینه افزایش جمعیت دانست و گفت:

 

در دو دهه پیش فرهنگ سازی در زمینه فرزند کمتر و کاهش جمعیت به اندازه‌ای تأثیرگذار انجام شد که ایران رتبه نخست خاورمیانه در کاهش جمعیت را از آن خود کرد.

 

وی عنوان کرد: اکنون نیز در زمینه افزایش جمعیت و ازدیاد نسل به فرهنگ سازی نیاز است و این اقدام باید توسط افراد اثرگذار جامعه آغاز شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*