۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » قم
  • شناسه : 27793
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
  • 272 بازدید
  • ارسال توسط :
هر روز موضوع “مقاومت” جهان شمول‌تر می‌شود
هر روز موضوع “مقاومت” جهان شمول‌تر می‌شود

هر روز موضوع “مقاومت” جهان شمول‌تر می‌شود

قم – آبرومند: نماینده مردم قم در مجلس گفت: هر روز که جلوتر می رویم، موضوع مقاومت جهان شمول تر می شود.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور در حاشیه حضور در راهپیمایی روز قدس در قم، در گفت‌وگو با خبرنگاران عنوان کرد: به رغم […]

قم – آبرومند: نماینده مردم قم در مجلس گفت: هر روز که جلوتر می رویم، موضوع مقاومت جهان شمول تر می شود.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور در حاشیه حضور در راهپیمایی روز قدس در قم، در گفت‌وگو با خبرنگاران عنوان کرد: به رغم گرمی هوا و روزه دار بودن مردم و همه گلایه های معیشتی و ناراحتی هایی که مردم دارند ولی وقتی پای منافع ملی، مسائل آرمانی و ارزشی وسط می آید، مردم انگار نه انگار مشکل دارند؛ تمام مشکلات و گله مندی ها را زیر پا می گذارند و می آیند مثل کوه در مقابل دشمن می ایستند؛ فریاد می زنند و حضورشان را به رخ دنیای اسلام و استکبار می کشند.

 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز بحمدالله در کل کشور بلکه در دنیا بر اساس اخبار و اطلاعاتی که داریم، حرکت مردم نمونه بود؛ این حرکت اختصاص به قم ندارد، اختصاص به تهران و مراکز مختلف استان و شهرهای مختلف ندارد، ما در ۷۰۰ نقطه از کشور و در کشورهای متعدد در سراسر دنیا راهپیمایی داشتیم.

 

وی افزود: در آمریکا، آلمان، انگلیس و فرانسه امروز مسلمانان راهپیمایی داشتند و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل‌شان گوش آنهایی را که باید کر کند، کر کرد. هر روز هم که ما جلوتر می رویم، این حرکت فراگیرتر و موضوع مقاومت جهان شمول تر می شود.

 

ذوالنور اضافه کرد: الحمدلله به حول و قوه الهی سطح آگاهی مردم از دسیسه های صهیونیسم بین المللی و خطر رژیم صهیونیستی و غاصب در منطقه بیشتر و به همین نسبت انزجار و تنفرشان از صهیونیست ها و پشتیبانان شان بیشتر می شود و بالتبع از حکام مزدور و سرسپرده عرب که امروز دستشان در دست نتانیاهو و ترامپ است.

 

وی گفت: هرچه این دم خروس‌شان آشکارتر می شود، انزجار مردم مسلمان منطقه و دنیا و مردم عرب از سران عرب بیشتر می شود و اینها یک یکپارچگی، وحدت، همدلی و هم افزایی را ان‌شاءالله در جهان اسلام و شمارش معکوس سقوط رژیم صهیونیستی را فراهم می کند.

 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: درون اسرائیل یک درون به هم ریخته است؛ اینها ظاهرشان سروصدا دارند ولی در درونشان به هم ریخته است. نگران هستند، یک روز آرام ندارند. خود آمریکا موجود و هیولای غول پیکر و وحشتناکی است که درونش، پوکی استخوان دارد. اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که درون آمریکا به هم ریخته و پوسیده است و آمریکا در حال افول است؛ این فرمایش مقام معظم رهبری بر اساس یک اطلاعات عمیق و دقیق است و یقیقنا وضعیت امروز رژیم صهیونیستی از وضعیت حاکمیت آمریکا شکننده تر است.

 

وی افزود: ان شاءالله روز به روز هم این آسیب دیدگی و شکنندگی افزایش خواهد یافت و الان نسبت به ۱۰ – ۱۵ سال پیش، نسبت به اوایل انقلاب، عشق مردم دنیا و اعتقاد آنها به اینکه تنها کشوری که به طور مستقل پرچم دفاع واقعی از قدس را بلند کرده، جمهوری اسلامی است بیشتر می شود و دامنه این هر روز دارد گسترش پیدا می کند. سوریه، عراق، افغانستان، یمن، لبنان و بسیاری از کشورهای دیگر به این خط مقاومت می پیوندند و ان‌شاءالله در آینده ای نزدیک ما شاهد افول رژیم صهیونیستی خواهیم بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*