۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 3583
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۶
  • 168 بازدید
  • ارسال توسط :

هفته دولت بهترین فرصت برای ارائه عملکرد یک‌ساله دولت تدبیر و امید است

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، شهید رجایی و باهنر را الگوی تمام کارمندان دانست و گفت: شهید رجایی و باهنر با پاکدستی، حفظ بیت المال، خدمتگزاری صادق و تلاش جهادی جزء افراد شایسته نظام بودند و همه کارمندان در این زمینه ها باید شهید رجایی و […]

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، شهید رجایی و باهنر را الگوی تمام کارمندان دانست و گفت: شهید رجایی و باهنر با پاکدستی، حفظ بیت المال، خدمتگزاری صادق و تلاش جهادی جزء افراد شایسته نظام بودند و همه کارمندان در این زمینه ها باید شهید رجایی و باهنر را الگو خود قرار دهند .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار فیروزکوه گفت: دولت تدبیر و امید یکی از مؤلفه‌های اصلی و شاخص‌های مهم شعارها و برنامه‌های خود را امید قرار داده و با آرامش و امید ارائه خدمت می‌کند.

وی افزود: کشور ما دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی است که می‌تواند شکوفایی استعدادها و توانمندی‌های بالقوه این کشور، امید افق‌های روشن‌تر را برای برنامه‌ریزی‌های آینده کشور به همراه داشته باشد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ادامه داد: دشمنان ما در سال‌های دراز پس از انقلاب شکوهمند اسلامی همواره این شعار و اندیشه را در ذهن خود پرورانده‌اند و به‌گونه‌ای عنوان کرده‌اند که حکومت اسلامی ایران قادر به ادامه راه نیست و این ادعا را در رسانه‌های خبری خود منعکس کرده‌اند.

مهری اضافه کرد: آن‌ها از این واهمه دارند که مبادا جامعه اسلامی درجایی مدیریت اسلامی را به اجرا درآورد و موجب شود جهان تحت تأثیر این حکومت قرار گیرد.دشمن همواره هزینه‌ها و بودجه‌های تبلیغاتی را روزبه‌روز افزایش داده تا موجب دلسرد کردن جامعه اسلامی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه بیان کرد: تدبیر و امید شعاری است که امید را در جامعه زنده می‌کند و ما به‌عنوان کارگزاران دولت موظفیم افق‌های روشن را آن‌گونه که هست نشان دهیم.

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: این هفته بهترین فرصتی خواهد بود که عملکرد یک‌ساله اخیر دولت تدبیر و امید را منعکس کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*