۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2943
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳
  • 331 بازدید
  • ارسال توسط :

همایش خوشنویسان شهرستان ری برگزار شد

ری – ابتکار آنلاین – نهمین همایش خوشنویسان شهرستان ری همزمان با شب میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این همایش مهدی ابوالحسنی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با تجلیل از خوشنویسانی که سالهای متمادی چراغ این همایش را روشن نگاه داشتند، انجمن خوشنویسان […]

ری – ابتکار آنلاین – نهمین همایش خوشنویسان شهرستان ری همزمان با شب میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این همایش مهدی ابوالحسنی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با تجلیل از خوشنویسانی که سالهای متمادی چراغ این همایش را روشن نگاه داشتند، انجمن خوشنویسان شهرستان ری را از قدیمی ترین مراکز خوشنویسی ایران دانست که تاثیرات فراوانی را بر پیکره هنر کشور به جای گذاشته و استادان بزرگی را به جامعه خوشنویسی کشور معرفی کرده است.

وی افزود: این ظرفیت در خوشنویسان شهرستان ری وجود دارد که پایه گذار بخش نوینی از خوشنویسی کشور شوند.

در ادامه استاد محمود فرجی مسئول انجمن خوشنویسان شهرری نیز هدف از برپایی این همایش را ارتقای سطح معنوی هنرمندان و نگاه عمیق تر آنان به موضوعات آسمانی بیان کرد.

وی افزود: این همایش همه ساله در شب میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) با حضور هنرمندان خوشنویس شهرستان ری و تنی چند از خوشنویسان سایر شهرستان های استان تهران برگزار می شود که هنرمندان از افطار به نگارش آیات، احادیث و اشعار مربوط به ماه مبارک رمضان می پردازند.

این مسئول یادآور شد: در این مراسم همچنین ضمن اعطای گواهینامه حضور به تمامی شرکت کنندگان، از ۱۲ خوشنویس منتخب سال گذشته نیز تجلیل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*