۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 54584
  • ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲
  • 28 بازدید
  • ارسال توسط :
همایش ملی بزرگداشت مقام علمی شهید فخری زاده
همایش ملی بزرگداشت مقام علمی شهید فخری زاده

همایش ملی بزرگداشت مقام علمی شهید فخری زاده

ری – آبرومند: همایش ملی بزرگداشت مقام علمی شهید فخری زاده درشهر ری برگزار شد.   به گزارش خبرنگار ما – این همایش به همت مرکز نجوم و علوم نوین آستان مقدس در راستای ارتقای فرهنگ عمومی در جهت زمینه سازی تحقق تمدن نوین ایرانی و اسلامی و نیز معرفی مفاخر ملی و اسلامی، با […]

ری – آبرومند: همایش ملی بزرگداشت مقام علمی شهید فخری زاده درشهر ری برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – این همایش به همت مرکز نجوم و علوم نوین آستان مقدس در راستای ارتقای فرهنگ عمومی در جهت زمینه سازی تحقق تمدن نوین ایرانی و اسلامی و نیز معرفی مفاخر ملی و اسلامی، با هدف تبیین ضرورت و ابعاد بنیاداندیشی در توسعه دانش و فناوری و پاسداشت مقام علمی دانشمند نوآور، شهید دکتر محسن فخری زاده با همیاری دانشگاه ها و مجموعه های پژوهشی فعال، در سالن شیخ صدوق آستان مقدس حضرت عبدالعظیم برگزار شد.

 

این همایش با محورهای ضرورت و فلسفه فناوری هسته ای، مطالعات بنیادین علوم و فناوری های دفاعی، فناوری هسته ای و نجوم و اخترفیزیک، متافیزیک فضازمان و آغاز و انجام کیهان، فلسفه فیزیک کوانتوم، فیزیک و فلسفه اسلامی، فلسفه فناوری و سبک زندگی ایرانی و اسلامی، علم و فناوری و خلقت (طبیعت)، علم و فناوری و قرآن و علم و فناوری و فقه برگزار شد.

در این همایش، جایزه ویژه علمی ترویجی حضرت عبدالعظیم (ع)، به پاس تلاش‌ها و مجاهدت‌های خالصانه شهید فخری زاده به خانواده این شهید اهدا شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*