۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 3842
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۶
  • 155 بازدید
  • ارسال توسط :

همزمان با سراسر کشور صورت می‌گیرد استقرار پایه هشتم در مدارس دوره اول متوسطه قرچک

قرچک- ابتکارآنلاین: مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: همزمان با سراسر کشور برای نخستین بار پایه هشتم در مدارس دوره اول متوسطه قرچک مستقر می‌شود.   به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌نقل از روابط‌عمومی آموزش و پرورش شهرستان قرچک، امسال در راستای تحول بنیادین برای نخستین بار پایه هشتم در مدارس دوره اول متوسطه […]

قرچک- ابتکارآنلاین: مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: همزمان با سراسر کشور برای نخستین بار پایه هشتم در مدارس دوره اول متوسطه قرچک مستقر می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به‌نقل از روابط‌عمومی آموزش و پرورش شهرستان قرچک، امسال در راستای تحول بنیادین برای نخستین بار پایه هشتم در مدارس دوره اول متوسطه برقرار می‌شود.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک اظهار داشت: با توجه به استقرار نظام جدید آموزشی ۶ ـ ۳ ـ ۳ و اضافه شدن پایه‌های ششم و هفتم، امسال نیز طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است پایه هشتم در مدارس دوره اول متوسطه ایجاد شود.

 

وی گفت: به همین منظور برای پایه چهارم و هشتم سرفصل و کتاب‌های جدیدالتالیف به همراه بسته های آموزشی توسط کارشناسان وزارت آموزش و پرورش تهیه شده که به موقع در اختیار دانش‌آموزان قرار خواهد گرفت.

 

مهدی نیکبخت ادامه داد: برای معلمان این کلاس‌ها، دوره‌های آموزشی ویژه ضمن خدمت فراهم شده که این دوره‌ها به‌منظور آشنایی همکاران با کتاب‌های جدیدالتالیف و نحوه تدریس این دروس است و در سطح شهرستان در دو مدرسه کودک مسلمان و حضرت زینب (س) در حال برگزاری است.

 

مدیر آموزش و پرورش قرچک تاکید کرد: سازماندهی مدارس و کلاس‌ها در حال اتمام است و امیدواریم با آمادگی کامل سال تحصیلی جدید را شروع کنیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*