۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » قزوین
  • شناسه : 60840
  • ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
هنجارشکنان درصدد از بین بردن امنیت جامعه هستند
هنجارشکنان درصدد از بین بردن امنیت جامعه هستند

هنجارشکنان درصدد از بین بردن امنیت جامعه هستند

قزوین – آبرومند: رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: عده قلیلی هنجارشکن و قانون شکن درصدد از بین بردن امنیت جامعه، تخریب و آتش زدن مساجد، تخریب اموال عمومی و مجروح کردن مأموران نیروی انتظامی هستند. به گزارش خبرنگار آبرومند – علی شعبانی رئیس کل دادگستری استان قزوین با بیان اینکه باید علت مرگ دختر […]

قزوین – آبرومند: رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: عده قلیلی هنجارشکن و قانون شکن درصدد از بین بردن امنیت جامعه، تخریب و آتش زدن مساجد، تخریب اموال عمومی و مجروح کردن مأموران نیروی انتظامی هستند.

به گزارش خبرنگار آبرومند – علی شعبانی رئیس کل دادگستری استان قزوین با بیان اینکه باید علت مرگ دختر نوجوان سقزی از مسیر‌های قانونی پیگیری و اعلام شود، افزود: مردم فریب این افراد را نخورند و از حضور در تجمعات اغتشاشگران خودداری کنند و در مواقعی که در سطح شهر حضور دارند از نزدیک شدن به اجتماع این افراد دوری کنند.

 

وی گفت: با تلاش نیرو‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی، برخی از سران اغتشاشات شناسایی و دستگیر شده اند و شناسایی و بازداشت این افراد ادامه دارد.

 

این مسوول قضایی افزود: در آینده نزدیک اطلاعات تکمیلی افراد و سران اغتشاشات منتشر می‌شود و برخورد ما با آن‌ها سخت و قاطع خواهد بود.

 

شعبانی افزود: قاطبه افراد دستگیر شده، متأسفانه فریب خورده اند و به والدین توصیه می‌کنیم از حضور فرزندانشان در اغتشاشات، جلوگیری کنند.

 

وی گفت: دشمنان به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند و حجاب و عفاف، برای آن‌ها بهانه است و نباید جوانان فریب آن‌ها را بخورند.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*