۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 5080
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۱
  • 207 بازدید
  • ارسال توسط :

هیئت داوران نخستین سوگواره عکس عاشورایی پیشوا مشخص شد

پیشوا – ابتکارآنلاین:سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: اعضای هیئت داوران نخستین سوگواره عکس عاشورایی با پیشنهاد حمید عجمی دبیر اجرایی سوگواره انتخاب گردید. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امیر حسین طاهری گفت: با توجه به اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش نهادن به هنرمندان شرکت کننده در این سوگواره ،ما را […]

پیشوا – ابتکارآنلاین:سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: اعضای هیئت داوران نخستین سوگواره عکس عاشورایی با پیشنهاد حمید عجمی دبیر اجرایی سوگواره انتخاب گردید.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امیر حسین طاهری گفت: با توجه به اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش نهادن به هنرمندان شرکت کننده در این سوگواره ،ما را بر آن داشت تا در نخسین سوگواره عکس عاشورایی از داوران به نام ومطرح کشوری دعوت به همکاری نمائیم.

دبیر سوگواره عکس عاشورایی گفت:به پیشنهاد حمید عجمی دبیر بخش اجرایی سوگواره آقایان ۱- حسن هدایت کارگردان و نویسنده مطرح کشور ۲- سید محسن جاهد کارگردان و فیلمساز عرصه سینما۳- شاهین باباپور استاد دانشگاه و کارگردان سینما بعنوان داوران سوگواره انتخاب شدند.

شایان ذکر است نخستین سوگواره عکس عاشورایی در سطح شهرستان پیشوا با موضوع نقش هنر در تبلیغ و ترویج فرهنگ عاشورایی، ایثار و شهادت در دوبخش حرفه ای و تجربی برگزار می گردد.

علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی این اداره به نشانی pishva.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*