۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 38358
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۲
  • 177 بازدید
  • ارسال توسط :
هیچ اتفاقی نمی‌تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد
هیچ اتفاقی نمی‌تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد

هیچ اتفاقی نمی‌تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد

تهران- آبرومند: فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: پدافند هوایی ارتش در تمامی شرایط وظیفه اصلی خود که حفاظت از مرزهای هوایی کشور است، ادامه می‌دهد و هیچ اتفاقی نمی‌تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سرتیپ علیرضا صباحی فرد روز یکشنبه […]

تهران- آبرومند: فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: پدافند هوایی ارتش در تمامی شرایط وظیفه اصلی خود که حفاظت از مرزهای هوایی کشور است، ادامه می‌دهد و هیچ اتفاقی نمی‌تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سرتیپ علیرضا صباحی فرد روز یکشنبه در حاشیه بازید از قسمت‌های مختلف ستاد نیرو در خصوص اقدامات صورت گرفته در جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا میان کارکنان پایور و وظیفه گفت: نیروی پدافند هوایی از لحظه اولیه اعلام خطر شیوع این ویروس اقدامات پیشگیرانه خود را در سطح وسیعی شروع کرده و تا ریشه‌کنی کامل این ویروس به اقدامات خود ادامه خواهد داد.

 

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: مجموعه اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی پدافند هوایی با اتخاذ تدابیری همچون چک دمای بدن کارکنان در بدو ورود، ضدعفونی‌کردن اماکن اداری، زیستی و سرویس‌های حمل و نقل کارکنان و نظارت بر تهیه مواد غذایی تاکنون از ورود و انتشار این بیماری جلوگیری کرده است.

 

صباحی‌فرد اظهار داشت: پدافند هوایی ارتش در تمامی شرایط وظیفه اصلی خود که حفاظت از مرزهای هوایی کشور است، ادامه خواهد داد و هیچ اتفاقی نمی‌تواند بر میزان آمادگی و توان رزم ما تاثیر منفی بگذارد.

 

وی از آمادگی کامل اداره بهداشت، امداد و درمان این نیرو در یگان‌های مختلف سطح کشور در حوزه همکاری با مجموعه بهداشت و درمان کشور خبر داد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*