۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 55710
  • ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
  • 2 بازدید
  • ارسال توسط :
واحد تولید غیرمجاز همبرگر سوسیس و کالباس در رودهن پلمب شد
واحد تولید غیرمجاز همبرگر سوسیس و کالباس در رودهن پلمب شد

واحد تولید غیرمجاز همبرگر سوسیس و کالباس در رودهن پلمب شد

دماوند- آبرومند: رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند از پلمب واحد تولید غیرمجاز همبرگر،‌سوسیس و کالباس در رودهن خبر داد و گفت: در این خصوص یک نفر تولید کننده دستگیر و مواد اولیه و محصولات معدوم شدند. به گزارش خبرنگار ما – حسن خیرخواه از کشف یک کارگاه غیرمجاز تولید و تهیه محصولات پروتئینی خبر […]

دماوند- آبرومند: رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند از پلمب واحد تولید غیرمجاز همبرگر،‌سوسیس و کالباس در رودهن خبر داد و گفت: در این خصوص یک نفر تولید کننده دستگیر و مواد اولیه و محصولات معدوم شدند.

به گزارش خبرنگار ما – حسن خیرخواه از کشف یک کارگاه غیرمجاز تولید و تهیه محصولات پروتئینی خبر داد و اظهار داشت: طی گزارش تلفنی شهروندان به واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند، این واحد تولید همبرگر، سوسیس و کالباس غیرمجاز کشف شده است.

 

خیرخواه عنوان داشت: پس از اطمینان از اطلاعات و با اخذ دستور کتبی ورود به محل از دادگاه عمومی و انقلاب رودهن و با همکاری صمیمانه عوامل نیروی انتظامی بخش رودهن و کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان، این کارگاه در شرایط کاملاً غیر بهداشتی با دستور قضائی توسط کارشناسان بهداشت محیط این شبکه بهداشت پلمپ شد.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان دماوند با بیان اینکه تولیدکننده بازداشت و مواد اولیه و محصول تولیدی صورتجلسه و معدوم شدند گفت: پرونده قضائی بهداشتی در این خصوص تشکیل و به دادگاه ارسال شد.

 

وی در ادامه بیان داشت: ضمن تقدیر از شهروندانی که این مورد را به مسئولان مربوطه گزارش کردند از همه شهروندان می‌خواهیم در صورت مشاهده و یا اطلاع از این موارد سریعاً مأموران بهداشتی را در جریان قرار دهند.

 

خیرخواه اظهار داشت: خط قرمز مأموران و شبکه بهداشت امنیت بهداشتی و سلامت مردم است که در این خصوص هیچ گونه اغماضی صورت نخواهد گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*