۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » همدان
  • شناسه : 27757
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
  • 497 بازدید
  • ارسال توسط :
واگذاری سیلوی همدان انصافا بد بود
واگذاری سیلوی همدان انصافا بد بود

واگذاری سیلوی همدان انصافا بد بود

همدان – آبرومند: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه یکی از مشکلات اساسی خصوصی سازی در کشور نوع واگذاری هاست، گفت: سیلوی همدان انصافا بد واگذار شده و این نوع واگذاری خیلی ناراحت کننده و غم انگیز است.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – منطقه همدان، حمیدرضا […]

همدان – آبرومند: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه یکی از مشکلات اساسی خصوصی سازی در کشور نوع واگذاری هاست، گفت: سیلوی همدان انصافا بد واگذار شده و این نوع واگذاری خیلی ناراحت کننده و غم انگیز است.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – منطقه همدان، حمیدرضا حاجی بابایی در ستاد اقتصاد مقاونتی استان همدان با بیان اینکه در خصوصی سازی ما هر چقدر بتوانیم کار را به مردم بدهیم مثبت است، اظهار کرد:  امام فرمودند دولت باید فقط کارهایی را انجام دهد که مردم نمی توانند.

 

وی با تأکید براینکه خصوصی سازی خوب است اما چگونگی این موضوع مهمی است، تصریح کرد: در کشور یکی از مشکلات اساسی در خصوصی سازی نوع واگذاری هاست که یک مورد آن واگذاری سیلو در استان همدان بود که انصافا بد واگذار شد.

 

حاجی بابایی افزود:  اقتصاد مقاومتی یعنی شما چشمه درست کنید تا نیاز نداشته باشید از جای دیگه با خانه آب وارد کنید و مهمترین نیاز این است که برای پروژه های زیر ساخت و اساسی وقت بیشتری بگذاریم.

 

وی ادامه داد: مجموعه استان قابل تفکیک نیست وقتی در نهاوند یک کار اقتصادی صورت می گیرد اثرات آن در رزن است و غیره.

 

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به ۴۱ پروژه ملی استان، خاطرنشان کرد: برخی از این پروژه ها به قدری تأثیر گذار در استان هستند که تمام زیر ساخت های دیگر را هم تحت تأثیر قرار می دهند.

 

حاجی بابایی یادآور شد: ما در کشور در یک موقعیتی هستیم که اگر واقعا این روزها هر چه در توان داریم برای مردم و کشور و استان در واقع به کار نگیریم ظلم است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*