۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 5970
  • ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۰
  • 139 بازدید
  • ارسال توسط :

ورزش‌ تاثیر بسیار زیادی در سلامتی و شادابی جامعه دارد

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک در جمع ورزشکاران گفت: ورزش‌ تاثیر بسیار زیادی در سلامتی و شادابی جامعه دارد. به گزارش خبرنگار ما – علی صادقی با حضور در جمع کشتی گیران باشگاه ورزشی طلائیه گفت: امروز خوشحالم که در جمع ورزشکاران و کشتی گران حضور یافته تا بتوانم از نزدیک مشکلات ورزشکاران […]

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک در جمع ورزشکاران گفت: ورزش‌ تاثیر بسیار زیادی در سلامتی و شادابی جامعه دارد.

به گزارش خبرنگار ما – علی صادقی با حضور در جمع کشتی گیران باشگاه ورزشی طلائیه گفت: امروز خوشحالم که در جمع ورزشکاران و کشتی گران حضور یافته تا بتوانم از نزدیک مشکلات ورزشکاران را از نزدیک ببینیم .

وی افزود: ورزش‌ تاثیر بسیار زیادی در سلامتی و شادابی جامعه دارد باید برنامه‌ها و فعالیت‌های بیشتری در این زمینه بخصوص ورزش کشتی صورت پذیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک خاطر نشان کرد: قهرمانان ورزشی شهرستان قرچک باید الگوی مناسبی برای دیگر ورزشکاران باشند و در کنار قهرمانی باید به ترویج روحیه پهلوانی در ورزش نیز بپردازند.

صادقی افزود: رعایت منش و اخلاق پهلوانی از جمله نکات ارزنده ای است که ورزشکاران بخصوص شما کشتی گیران باید در اولویت امور خود قرار دهند و درمیادین کشوری و بین المللی ادب، منش پهلوانی که در فرهنگ مردم ایران اسلامی وجود دارد را در اخلاق ورزشی خود متبلور کنید.

وی در ادامه به اخلاق پهلوانی و منش والای تختی در ورزش اشاره کرد و افزود: جهان پهلوان تختی الگوی مناسبی برای تمامی ورزشکاران است و اخلاق پهلوانی و منش والای تختی موجب محبوبیت و ماندگاری وی در نزد مردم شده است.

فرماندار قرچک در پایان با بیان اینکه دفاع از ارزش‌ها و باورها اولویت اصلی جهان پهلوان تختی بود، تاکید کرد: ورزشکاران باید با بررسی سیره و منش پهلوان تختی، نحوه برخورد، مقابله و مبارزه وی با حریفانش، اخلاق، مرام و … را اسوه و الگوی خود قرار دهند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*