۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 9292
  • ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۳
  • 330 بازدید
  • ارسال توسط :

وضعیت احداث کشتارگاه جدید دماوند تعیین تکلیف می‌شود

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان دماوند گفت: وضعیت تأسیس کشتارگاه جدید شهرستان دماوند به‌زودی تعیین تکلیف می‌شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند – ناصر محمودی فرد در جلسه بررسی وضعیت احداث کشتارگاه جدید شهرستان دماوند که با حضور نماینده مردم شهرستان دماوند در مجلس شورای اسلامی و […]

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان دماوند گفت: وضعیت تأسیس کشتارگاه جدید شهرستان دماوند به‌زودی تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند – ناصر محمودی فرد در جلسه بررسی وضعیت احداث کشتارگاه جدید شهرستان دماوند که با حضور نماینده مردم شهرستان دماوند در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان در محل فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار داشت: موضوع کشتارگاه، یک موضوع قدیمی است که سعی شده در جهت بهبود وضعیت آن اقداماتی صورت گیرد.

وی با اشاره به مشکلات کشتارگاه فعلی که در محدوده شهر دماوند قرار دارد، تصریح کرد: این کشتارگاه در مجاورت دانشگاه دماوند قرارگرفته و آلودگی‌های محیطی زیادی ایجاد می‌کند و همچنین به دلیل نداشتن زیرساخت‌های لازم باید به‌سرعت به مکان دیگری منتقل شود.

فرماندار شهرستان دماوندخاطرنشان کرد: از گذشته اقداماتی برای انتقال این کشتارگاه همچون انتخاب سرمایه‌گذار و واگذاری زمین به‌منظور احداث تأسیسات لازم انجام‌شده اما به دلیل فقدان زیرساخت‌های لازم همچون آب، تا امروز به نتیجه نرسیده و مشکلات کشتارگاه فعلی همچنان باقی است.

محمودی فرد هدف برگزاری این جلسه را بررسی راهکارهای لازم جهت تعیین تکلیف احداث کشتارگاه جدید دانست و افزود: در این جلسه منابع طبیعی و همچنین امور آب موظف شدند تا ظرف مدت یک هفته نسبت به بررسی و اعلام نظر تأمین زیرساخت‌های لازم اقدام نمایند و پس‌ازاین زمان اگر پاسخ امر آب مبنی بر عدم تأمین آب باشد، سرمایه‌گذار خلع ید شده و پروژه به سرمایه‌گذار دیگر در زمینی دیگر واگذار شود.

وی همچنین از ابراز تمایل بانک کشاورزی به سرمایه‌گذاری در احداث کشتارگاه در شهرستان دماوند خبر داد و تصریح کرد: بانک کشاورزی تمایل دارد زمینی را که به این منظور در اختیار دارد و دارای زیرساخت‌های لازم هست را به این موضوع اختصاص دهد که پس از اعلام نظر محیط‌زیست، دامپزشکی و شبکه بهداشت، پیرامون این موضوع تصمیم‌گیری خواهد شد.

همچنین در این جلسه مقرر شد به‌منظور بررسی کشتارگاه فعلی و بهینه‌سازی آن، روز دوشنبه هفته جاری با حضور فرماندار شهرستان دماوند و مسئولان مرتبط بازدید از محل کشتارگاه انجام شود و نسبت به رفع مشکلات موجود اقدامات لازم صورت گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*