۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اسلایدر » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 7913
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۹
  • 208 بازدید
  • ارسال توسط :

وضعیت حجاب برخی افراد پذیرفتنی نیست

ورامین – ابتکار ورامین: نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت:بدحجابی موجود در جامعه به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین با اشاره به این نکته که بیش از دو میلیارد مسلمان در […]

ورامین – ابتکار ورامین: نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت:بدحجابی موجود در جامعه به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین با اشاره به این نکته که بیش از دو میلیارد مسلمان در سرتاسر جهان مشغول به زندگی هستند اظهار داشت: امروز بیش از دو میلیارد مسلمان بر روی کره زمین زندگی می کنند که این موضوع یک ظرفیت عظیم برای جهان اسلام است.

امام جمعه ورامین با طرح این سوال که به چه میزان از این ظرفیت استفاده می شود افزود: این وعده قرآن کریم است که همواره حق بر باطل پیروز خواهد شد به همین خاطر باید جهان اسلام با وحدت و یکپارچگی مقابل جبهه باطل بایستند.

انقلاب اسلامی ایران نماد پیروزی حق بر باطل است

وی انقلاب اسلامی ایران را نماد پیروزی حق بر باطل عنوان کرد و ادامه داد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران توانست با تکیه بر ایمان و داشتن رهبری بصیر و ایستادگی مردم بر جبهه باطل پیروز شود.

محمودی با اشاره به دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی ایران اضافه کرد: پیروزی انقلاب اسلامی خشم زورگویان و مستکبران را برانگیخت و سبب شد تا استکبار آزار و اذیت خود را نسبت به ملت ایران آغاز کند.

بخشی از بدحجابی موجود در جامعه دسیسه استکبار است

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین تأکید کرد: در جریان هشت سال دفاع مقدس نیز دشمن تمام تلاش خود را برای سرنگونی نظام اسلامی به کار بست اما لطف خداوند باعث شد تا نظام و انقلاب اسلامی سربلند باقی بماند.

امام جمعه ورامین در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از وضعیت حجاب در جامعه یادآور شد: برخی خانم ها با لباس های تنگ و موهای نمایان در جامعه ظاهر می شوند که یکی از عوامل این بدحجابی دسیسه های دشمنان است.

وی تأکید کرد:‌بدحجابی موجود در جامعه به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و همه نسبت به حفاظت از دین خود مسئولیت داریم و باید با منکرات جامعه به درستی مبارزه کنیم.

امام حسین(ع) تاریکی و ظلمت را از بین برد

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه ورامین با گرامیداشت میلاد باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اظهار داشت: به تعبیر نبی مکرم اسلام(ص)، امام حسین کشتی نجات امت است یعنی چراغی که با آن صحنه و پرده ظلمت جمع می شود و آن کشتی که مردم را از طوفان نجات دهد حسین(ع) است.

وی ادامه داد: چراغ را برای رهیدن از تاریکی ها و ظلمات می خواهند و امام حسین(ع) تاریکی و جهالت را از بین برد زیرا مردم تحت تاثیر تبلیغات آن زمان یزید بودند و امام حسین(ع) سرگشتگان را از طوفان سهمگین نجات داد.

نابودی وهابیت نزدیک است

امام جمعه ورامین در بخش پایانی سخنان خود به حوادث یمن اشاره کرد و اظهار داشت: رژیم سعودی از مملکت وحی به مردم یمن و مسلمانان یمن حمله کرده و زنان و مردان و کودکان بی گناه را کشته و زیر ساخت ها را نابود می کنند و دنیا و حکومت های به ظاهر اسلامی ساکت هستند.

وی ادامه داد:‌حکومت وهابی سعودی که نابودی آن ها نزدیک است با اموال اسلام و با نام خادم الحرمین، مسلمانان یمن را می کشند اما باید دانست که این جنگ به نفع اسلام خاتمه خواهد یافت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*