۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 8775
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷
  • 77 بازدید
  • ارسال توسط :

وظیفه آحاد مردم و مسئولان حرکت عملی در جهت تحقق شعار سال است

فیروزکوه – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: وظیفه آحاد مردم و مسئولان حرکت عملی در جهت تحقق شعار سال و تحقق همدلی و همزبانی مدّ ظنر مقام معظم رهبری است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – نورالله طاهری در دیدار با رییس دادگستری و دادستان شهرستان فیروزکوه به […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: وظیفه آحاد مردم و مسئولان حرکت عملی در جهت تحقق شعار سال و تحقق همدلی و همزبانی مدّ ظنر مقام معظم رهبری است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – نورالله طاهری در دیدار با رییس دادگستری و دادستان شهرستان فیروزکوه به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه اظهار داشت: اگر قوه قضائیه در هر منطقه و شهرستان به درستی به وظایف خود عمل کند، هر چیزی در جای خود قرار گرفته و امور به نحو مطلوبی پیش می رود.

وی گفت: هر چند در بخش قضایی استان تهران اعتراضات زیادی وجود دارد، اما بحمدالله شاهد اعتراضات به مراتب کمتری در سطح شهرستان فیروزکوه هستیم که دلیلی بر عملکرد عدالت محور دستگاه قضا در منطقه است.

 فیروز۱

فرماندار شهرستان فیروزکوه در ادامه با اشاره به شعار سال ۹۴، افزود: باید همدلی و همزبانی دولت و ملت که مدّ نظر مقام عظمای ولایت است در عمل در دستور کار آحاد جامعه و مسئولان باشد و در پیشبرد امور و رفع مشکلات مردم همدلی و تعامل وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد: به وجود آمدن فضای همدلی در کار به نفع مردم و سود جامعه است، اما اگر خدای ناکرده چنین فضایی حاکم نباشد در وهله نخست مردم ضرر خواهند کرد.

طاهری در ادامه کسب رتبه نخست دادگستری فیروزکوه در سطح استان را تبریک گفت و خاطرنشان کرد: نیل به این مهم قطعاً با نظم و مدیریت بسیار خوب حاکم بر این نهاد حاصل شده است که جای تقدیر دارد.

در ادامه رییس دادگستری شهرستان فیروزکوه به بیان عملکرد یک سال گذشته دستگاه قضای شهرستان پرداخت.

امام جمعه، اعضای شورای تامین شهرستان، سرپرست تبلیغات اسلامی، مدیر آموزش و پرورش و رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سایر مسئولان حاضر در این جلسه بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*