۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 7468
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
  • 160 بازدید
  • ارسال توسط :

وظیفه اصلی دستگاه های دولتی جلب رضایت مردم است

پیشوا – ابتکار ورامین: عباس ملکوتی خواه وظیفه اصلی دستگاه ها نهادهای دولتی را تلاش جهت جلب رضایت ارباب رجوع عنوان کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا – عباس ملکوتی خواه وظیفه اصلی دستگاه ها نهادهای دولتی را تلاش جهت جلب رضایت ارباب رجوع عنوان کرد و گفت […]

پیشوا – ابتکار ورامین: عباس ملکوتی خواه وظیفه اصلی دستگاه ها نهادهای دولتی را تلاش جهت جلب رضایت ارباب رجوع عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا – عباس ملکوتی خواه وظیفه اصلی دستگاه ها نهادهای دولتی را تلاش جهت جلب رضایت ارباب رجوع عنوان کرد و گفت مردم ولی نعمت هستند و ایران اسلامی هر چه دارد از برکت همین مردم خوب و همیشه در صحنه است که ما باید با تلاش و کوشش فراوان شود تارضایت مندی آنها را جلب کنیم.

عباس ملکوتی خواه خاطر نشان کرد ما باید به درستی جایگاه مردم را بشناسیم و به دور از هر گونه جناحی در تأمین نظر مردم بکوشیم چرا که رضای پروردگار در جلب رضایت مردم است و ما که در دستگاه های دولتی به عنوان خدمتگذار مشغول فعالیت هستیم باید توجه ویژه به خواسته های مردم داشته باشیم.

فرماندار بیان داشت شهرستان پیشوا در سال گذشته توانست رتبه نخست را در استان تهران در رابطه با جلب رضایت ارباب رجوع را به خود اختصاص دهد که این تلاش همه همکاران در مجموعه اداری شهرستان بوده است.

وی بیان داشت ملاقات های مردمی که هر هفته به صورت منظم برگزار می شود خود می تواند قدمی دیگر در رضایت همشهریان باشد و مردم می توانند به صورت مستقیم مسائل خود را مطرح کنند تا بتوانیم در اسرع وقت به مشکلات رسیدگی کنیم.

ملکوتی خواه در پایان بیان داشت به همه ادارات و نهادهای دولتی توجه لازم در جهت رعایت شان و منزلت مردم در مراجعه مردم به دستگاه ها شده است، تا رضایت مردم بیش از پیش تأمین شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*