۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27766
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
  • 194 بازدید
  • ارسال توسط :
ولایت فقیه دسیسه های دشمنان را به خدشان بازگرداند
ولایت فقیه دسیسه های دشمنان را به خدشان بازگرداند

ولایت فقیه دسیسه های دشمنان را به خدشان بازگرداند

پیشوا – آبرومند: دستمالچیان سفیر سابق ایران در لبنان که امروز به عنوان سخنران راهپیمایی روز قدس دعوت شده بود در سخنانی گفت:  امروز کار به جایی رسیده که نیروهای دلیر مقاومت از راه دور با موشک ادوات و جیپهای اسراییلی ها را میزنند. به گزارش خبرنگار ما – وی افزود: جبه مقاومت با ایستادگی […]

پیشوا – آبرومند: دستمالچیان سفیر سابق ایران در لبنان که امروز به عنوان سخنران راهپیمایی روز قدس دعوت شده بود در سخنانی گفت:  امروز کار به جایی رسیده که نیروهای دلیر مقاومت از راه دور با موشک ادوات و جیپهای اسراییلی ها را میزنند.

به گزارش خبرنگار ما – وی افزود: جبه مقاومت با ایستادگی برحق خود از سنگ به تسلیحات پیشرفته رسیده است و در تهدیدهایش برای رژیم صهیونیستی تعیین تکلیف می کند

 

سفیر سابق ایران در لبنان گفت: اکنون به پشتوانه مقاومت اسراییلیها و همدستانشان در فلسطین دور خود حصار کشیده اند و خود را محصور کرده اند.

 

وی افزود: این رژیم از ترس پناه به کشیدن توطئه برده است و نقشه کشیدند که با ایجاد وحشیانی چون داعش و تکفیریها نظام اسلامی را به هم بزنند

 

دستمالچیان گفت: هدف این است که تا مدتی وقت پیدا کنند که بتوانند به گونه ای آبروی رفته خود را بدست آورند، اما جمهوری اسلامی با داشتن رهبر دانا، شریف، هوشیار و تیزبین و آینده نگر تمام دسیه های آنان را خنثی کرد.

 

وی افزود: ولایت فقیه مقتدر و قابل اعتماد با ملتی شهید پرور و تدابیر بموقع، این توطئه شوم آنها را نیز با کمک مقاومت و ملت آگاه و ولایتمدار به خودشان بازگرداند و همین تدابیر و شکستهایی که از رهبری و ملت ایران میخورند باعث دشمنی عصبانیت و عداوت بیشتر این حکومتمداران وحشی با نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران شده است.

سفیر سابق ایران در لبنان گفت: امروزه بزرگترین نعمتی که خداوند به ما داده وجود رهبر و ولایت فقیهی آگاه، با تدبیر، شجاع و هوشیار میباشد که باید قدر این نعمت الهی را بدانیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*