۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1682
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۰
  • 296 بازدید
  • ارسال توسط :

یادواره شهدای فکه در ورامین برگزار می شود

ورامین – رامین نیوز: عضو شورای اسلامی شهر ورامین گفت: شهدا نماد و نشانه اقتدار و عزت ملت هستند و همه مسئولین و متولیان باید در جهت تجلیل از مقام آن بزرگواران تلاش کنند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سیدرضا احمدی گفت: یادواره شهدای فکه «عملیات سیدالشهدا(ع)» با هدف ترویج فرهنگ و ایثار شهادت در […]

ورامین – رامین نیوز: عضو شورای اسلامی شهر ورامین گفت: شهدا نماد و نشانه اقتدار و عزت ملت هستند و همه مسئولین و متولیان باید در جهت تجلیل از مقام آن بزرگواران تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سیدرضا احمدی گفت: یادواره شهدای فکه «عملیات سیدالشهدا(ع)» با هدف ترویج فرهنگ و ایثار شهادت در روز پنجشنبه هجدهم اردیبهشت برگزار می گردد.

وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهمترین راههای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن
می باشد و باید همه در این راستا قدمهای مؤثر برداریم.

مسئول هیئت رزمندگان شهرستان ورامین اظهار داشت: قرار بود این یادواره در تاریخ سیزدهم اردیبهشت همزمان با سالروز عملیات سیدالشهداء در اردیبهشت ۱۳۶۵ برگزار گردد ولی با تقارن این یادواره با همایشی در منطقه عملیاتی فکه با تاخیر در روز پنجشنبه اجرا می گردد.

سیدرضا احمدی اشاره کرد: متأسفانه برگزاری یادواره‌های شهدا در چند سال اخیر کمرنگ شده بود و یادگاران هشت سال دفاع مقدس بر آن شده اند تا بصورت کاملاً مردمی و خودجوش در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی این حرکت فرهنگی را برنامه ریزی نمایند.

برادر شهیدان محمد و هادی احمدی ادامه داد: شهدا نماد و نشانه اقتدار و عزت ملت هستند و همه مسئولین و متولیان باید در جهت تجلیل از مقام آن بزرگواران تلاش کنند.

احمدی تأکید کرد: آن بزرگواران طلایه داران عرصه ایثار و از خود گذشتگی بودند و آرامش امروز جامعه مدیون رشادتها و جانفشانی‌های آنها می باشد و وظیفه همگانی همه این است که در حفظ و صیانت از آرمان‌های آنان نهایت کوشش را نماییم.

وی گفت: این یادواره با محوریت شهید حسین اسکندرلو فرمانده گردان حضرت علی اصغر (ع) و شهدای آن عملیات برگزار و تعدادی از خانواده شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس به خاطره گویی می پردازند.

گفتنی است، یادواره شهدای فکه در روز پنجشنبه هجدهم اردیبهشت ماه همزمان با نماز مغرب و عشاء در حسینیه ثارا… شهدای گمنام شهر ورامین با همکاری فرمانداری، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری، اداره حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و یادمان شهدای بزرگواری چون حسین اسکندرلو، محمدتقی کاشانی، کاظم رستگار، علیرضا موحد دانش، رحمت ا… کریمی، علی فارسی، محسن سلیمانی، محمدرضا کریمی، عبدالرضا شیرازی، کریم کدخدایی، محمدعلی فرجی، منصور نعیمی، صادق فرهادی راد، سید محمدرضا غربتیان، محمد حبیبی، مهدی صدیقی، اصغر ایرلو و حسین کاشانی اسدی توسط ستاد مردمی یادواره شهدای دفاع مقدس هیأت رزمندگان اسلام شهرستان ورامین برگزار
می گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*