۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 1852
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۰۲
  • 212 بازدید
  • ارسال توسط :

یوسفی تأکید کرد مدیران استان تهران باید تلاش کنند تا راه توسعه بهتر طی شود

قرچک – رامین نیوز: مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری تهران اظهار داشت: تمام مدیران استان تهران باید با اتخاذ تصمیمات و راهکاری مناسب تلاش کنند تا استان و شهرستانهای آن راه توسعه را بهتر از گذشته طی نماید. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمدرضا یوسفی در جلسه شورای اداری شهرستان قرچک و معارفه معاون […]

قرچک – رامین نیوز: مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری تهران اظهار داشت: تمام مدیران استان تهران باید با اتخاذ تصمیمات و راهکاری مناسب تلاش کنند تا استان و شهرستانهای آن راه توسعه را بهتر از گذشته طی نماید.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمدرضا یوسفی در جلسه شورای اداری شهرستان قرچک و معارفه معاون سیاسی انتظامی فرمانداری افزود: خدمت به مردم وظیفه و هدف ارزشمند تمام کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و اذن دخول در مسلمانی نیز همین توجه به خواسته های مردم است.

وی گفت: قرچک در سال ۱۳۲۰، ۱۰۸ نفر جمعیت داشت و در سال ۱۳۵۵ نیز به شهر تبدیل شد. از این نگاه به قرچک ایرانی کوچک می گویند که قومیت های مختلف در این منطقه سکونت داشته و دارند.

این مسئول ادامه داد: قرچک از بدو تولد با مشقت و سختی کارگرانی خود را به اینجا رساند که در کوره پزخانه ها فعالیت کردند لذا این پیشنیه ای که همواره همراه با تلاش بوده باید مایه مباهات و افتخار قرچکی ها باشد.

وی تصریح کرد: فصل مشترک تمام مسئولان در شورای اداری خدمت به مردم است و ما غیر از این وظیفه و رسالتی نداریم. مردم سالاری و مردم محوری از فرامین ارزشمند اسلام است، اذن دخول در مسلمانی توجه به خواسته های مردم است.

یوسفی با اشاره به اینکه مردم در هر نقطه ای از کشور ابتدا به احترام نیاز دارند و سپس به ارتقای منطقه از روستا به شهر و از شهر به شهرستان، افزود: اکثریت اقشار قرچک انسانهایی از قشر متوسط و کم توقع هستند که بایستی احترام به آنها و اقناع آنها در تمامی زمینه ها صورت گیرد چراکه با مسئولان همواره همراه بوده و هستند.

مدیرکل امور سیاسی و انتخابات استانداری تهران با بیان اینکه تهران مظلوم واقع شده و این در حالیست که ۵۶ درصد مالیات کشور را تأمین می کند اما به خود استان حدود هشت درصد آن اختصاص می یابد عنوان کرد: از این رو باید به دنبال ارائه راهکارهای بهتر و تصمیمات صحیح در راستای رشد استان باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*