۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » گیلان
  • شناسه : 58271
  • ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
پاسخگویی به مطالبات مردم برای حل مشکلات ضروری است
پاسخگویی به مطالبات مردم برای حل مشکلات ضروری است

پاسخگویی به مطالبات مردم برای حل مشکلات ضروری است

گیلان- آبرومند: نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم پاسخگویی مدیران به مطالبات مردمی تأکید کرد و گفت: یکی از ضرورت های حل مشکلات پاسخگویی به مطالبات است.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- آیت الله رسول فلاحتی ظهر یکشنبه در نشست مشترک با استاندار، رئیس و اعضای مجمع نمایندگان، رئیس کل […]

گیلان- آبرومند: نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم پاسخگویی مدیران به مطالبات مردمی تأکید کرد و گفت: یکی از ضرورت های حل مشکلات پاسخگویی به مطالبات است.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- آیت الله رسول فلاحتی ظهر یکشنبه در نشست مشترک با استاندار، رئیس و اعضای مجمع نمایندگان، رئیس کل دادگستری گیلان بر ضرورت هم افزایی و انسجام مدیران و نمایندگان هر سه قوه در استان گیلان تأکید کرد و گفت: وجود این وحدت و انسجام به حل مشکلات کمک می‌کند.

 

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مدیران باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند، افزود: یکی از ضرورت‌ها برای حل مشکل پاسخگویی به مطالبات مردمی است.

 

نماینده ولی فقیه در گیلان اضافه کرد: با انعکاس برآیند، نتیجه جلسات و حل مشکلات مردم نیز باید از تلاش مدیران مطلع شوند.

 

وی در ادامه با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از مسئولان و دولتمردان با توجه به اقدام جسورانه و شجاعانه دولت در حذف ارز ترجیحی، گفت: در مسیر تلاش همه جانبه مسئولان برای حل مشکلات جامعه هرکس مردم را ناامید کند در مسیر دشمن گام برداشته است.

 

نماینده، ولی فقیه در گیلان با تاکید بر نتایج مثبت برگزاری چنین نشست‌هایی به ویژه برای افزایش انسجام و همدلی مسئولان استان، ادامه داد: مطرح کردن مشکلات به صورت موضوعی و تخصصی زمینه را برای اتخاذ راهکارهای بهتر و تأثیرگذار و همچنین حل سریع آن در استان فراهم می‌کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*