۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6196
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۸
  • 239 بازدید
  • ارسال توسط :

پاسخگویی مهمترین شاخصه دولت تدبیر و امید است

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت : پاسخگویی به مطالبات مردم مهمترین شاخصه و افتخار دولت تدبیر و امید است که توسط تمامی مسوولین نیز با جدیت دنبال می شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – محسن خوانساری در جریان برنامه ملاقات مردمی گفت : دولت تدبیر و […]

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت : پاسخگویی به مطالبات مردم مهمترین شاخصه و افتخار دولت تدبیر و امید است که توسط تمامی مسوولین نیز با جدیت دنبال می شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – محسن خوانساری در جریان برنامه ملاقات مردمی گفت : دولت تدبیر و امید از ابتدای فعالیت خود با شناخت مشکلات جامعه و چالش های پیش روی توسعه کشور تلاش نموده به مردم پاسخگو بوده و باایجاد ارتباط مستقیم با مردم ، مشکلات آنان را از نزدیک شناسایی در صدد رفع آنان بر آید.

وی افزود : مردم ولی نعمت مسوولین می باشند و خدمت به مردمی که صادقانه و در تمامی شرایط در صحنه حضور داشتند افتخاری برای مسوولین محسوب میشود ، مسوولین باید در خدمت رسانی به مردمی که در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن حضوری حماسی داشته و تمامی تبلیغات سوء دشمنان را خنثی کردند از یکدیگر پیشی بگیرند.

وی تصریح کرد:مسوولیت اگر برای خدمت رسانی به مردم نباشد باری برای فرد محسوب می شود که باید به خاطر آن در برابر خداوند متعال ، امام راحل و شهیدان پاسخگو باشد.

فرماندار ورامین اظهار داشت :کلام مقام معظم رهبری در تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی بدون حضور مردم میسر نمی شود ، مسوولین باید با شناسایی مشکلات مردم آنان را در کمک به جامعه یاری رسانده و دین خود را به صاحبان اصلی انقلاب ادا کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*