۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4211
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۷
  • 84 بازدید
  • ارسال توسط :

پایان مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی توابع استان تهران در قرچک

قرچک- ابتکار آنلاین: برای اولین بـار مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی استان تهران با حضور پـرشور کشتی گیران استان در سالن ورزشی شهـداء هفتم تیر برگزار شد.  بشیر عزیزی دررابطه با این مسابقات گفت: برای اولین بار و به همت تلاشگران هیئت کشتی شهرستان قرچک، مسابقات کشتی قهرمانی توابع استان تهران در رده نوجوانان و به […]

قرچک- ابتکار آنلاین: برای اولین بـار مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی استان تهران با حضور پـرشور کشتی گیران استان در سالن ورزشی شهـداء هفتم تیر برگزار شد.
 بشیر عزیزی دررابطه با این مسابقات گفت: برای اولین بار و به همت تلاشگران هیئت کشتی شهرستان قرچک، مسابقات کشتی قهرمانی توابع استان تهران در رده نوجوانان و به میزبانی قرچک بر روی چهار تشک برگزار گردید.

وی اظهار داشت: حدود ۶۷۰ کشتی گیر در این رقابتها ثبت نام کردند که تقریبأ دو برابر پیش بینی برگزار کنندگان مسابقات بود که از این تعداد ۳۵۰ آزادکار و ۲۲۰ فرنگی کار شرکت کرده بودند.

این مسئول ادامه داد: در این مسابقات در مجموع ۵۰۰ مسابقه اجرا شد که ۲۸۰ رقابت در کشتی آزاد و مابقی در رشته فـرنگی برگزار شد.

عزیزی افزود: در میان ۸۰ کشتی گـیر قرچکی که دراین مسابقات حاضـر بـودند، ۲۰ نفر از آنان به مرحله دوم راه پیـدا کـردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک اذعان نمود: در این رقابتها تیم هایی از شهرری، کهریزک، باقرشهر، فشافویه، اسلامشهـر، گلستان، نسیم شهر، شهریار، شهر قدس، دماوند، پردیس، رودهن، بومهن، فیروزکوه، جوادآباد، جلیل آباد، پیشوا، ورامین قرچک و همچنین پنج تیم هم به صورت آزاد شرکت کرده بودند.

وی  با اشاره به اینکه مسابقات طی دو روز انجام شد، اظهار کرد: این مسابقات اولین مرحله تـوابع استان تهران بود که مرحله بعدی آن جهت انتخابی تیم ملی (قهرمانی کشور ) در نسیم شهـر برگـزار خواهد شد.

گفتنی است در طول برگزاری این رقابتها از محمد ابـراهیم امامی رئیـس کمیته کل کشور، عزیز اطاعتی رئیس کمیته داوران استان تهران، عبدالله عزیزی رئیس هیئت کشتی استان تهران با اهداء هدایایی نفیس تقدیر بعمل آمد.

لازم به ذکراست در پایان این رقابتها با حضور نیکبخت، مدیر آموزش وپرورش قرچک و همچنین محسن کهزادی، علی بیات نایب مرادی، مهدی زمانی افشار و داور شریفی از شورای اسلامی شهر قرچک از تلاش های علی استیله رئیس، اسماعیل اسلامی نایب رئیس و جعفر بیات دبیر هیئت کشتی قرچک نیز تقدیر گردید.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*