۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5915
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۴
  • 384 بازدید
  • ارسال توسط :

پدیده صفر – پرسپولیس یک؛ پرسپولیس با «امید» زنده شد

دیدار تیم‌های پدیده خراسان و پرسپولیس با پیروزی سرخپوشان تهرانی به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم‌، دو تیم پدیده خراسان و پرسپولیس از سری رقابت‌های هفته بیستم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. […]

دیدار تیم‌های پدیده خراسان و پرسپولیس با پیروزی سرخپوشان تهرانی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم‌، دو تیم پدیده خراسان و پرسپولیس از سری رقابت‌های هفته بیستم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

امید عالیشاه در دقیقه ۷۵ تک گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

نیمه اول:

دقیقه ۲: پرسپولیسی‌ها از روی یک ضربه کرنر که در سمت راست به دست آمده بود صاحبت موقعیت مناسبی شدند اما بازیکنان این تیم نتوانستند از ارسال گابریل استفاده کنند.

دقیقه ۸: بازیکنان پرسپولیس پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که این موقعیت مناسب هم پس از برخورد به مدافعان پدیده از مقابل دروازه دور شد.

دقیقه ۱۰: ارسال خطرناک بازیکنان پدیده از میانه‌های میدان به سمت چپ محوطه شش قدم پرسپولیس رفت اما ضربه بازیکنان این تیم از کنار دروازه سوشا مکانی به بیرون رفت.

دقیقه ۱۸: میلاد غریبی از سمت راست ارسالی مواج را روی دروازه پرسپولیس داشت که سوشا مکانی با یک واکنش خوب توپ را از زیر طاق دروازه به بیرون کشید و راهی کرنر کرد.

دقیقه ۱۹: بعد از ضربه کرنر بازیکنان پدیده، پرسپولیسی‌ها ضد حمله تند و تیزی را انجام دادند که در نهایت بابک حاتمی توپ را با شوتی محکم به بالای دروازه زد.

دقیقه ۳۷: هادی نوروزی از سمت راست ارسال خوب و خطرناکی روی دروازه داشت اما طارمی و عالیشاه نتوانستند از این سانتر استفاده ببرند و توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۰: بعد از یک رفت و برگشت فرناندو گابریل از گوشه محوطه جریمه با پای چپ ضربه‌ای را به سمت دروازه پدیده زد که روشنگر به خوبی توپ را مهار کرد.

دقیقه ۱+۴۵: ضربه ایستگاهی گابریل از روی دروازه پدیده به بیرون رفت.

نیمه دوم:

دقیقه ۴۸: روی ارسالخطرناک گابریل محسن بنگر می‌توانست دروازه پدیده را با ضربه سر باز کند اما داور خطای بنگر را روی روشنگر اعلام کرد.

دقیقه ۵۰: ضربه محکم بازیکن پدیده از فاصله ۲۵ متری با اختلاف کمی از کنار دروازه سوشا مکانی به بیرون رفت.

دقیقه ۵۴: روی پرتاب اوت بابک حاتمی محسن بنگر می‌توانست دروزاه پدیده را بازی کند اما توپ به کرنر رفت.

دقیقه ۵۵: بعد از ارسال گابریل روی دروازه پدیده توپ در شرایطی عالی و پشت محوطه شش قدم به امید عالیشاه رسید و ضربه روی پای این بازیکن با کمترین اختلاف ممکن از کنار تیر عمودی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۸: روی ارسال ضربه کرنر توسط غریبی، یونس شاکری می‌توانست با ضربه سر دروازه پرسپولیس را باز کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۶۲: اولین تعویض این دیدار انجام شد و زوران به جای محمد غلامی وارد زمین شد.

دقیقه ۶۳: ضربه محکم و روی پای مسعود نظرزاده از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۷۱: روی ارسال محمد نوری، هادی نوروزی ضربه سر خطرناکی زد که روشنگر به خوبی توپ را دفع کرد.

دقیقه ۷۲: سانتر بازیکنان پرسپولیس از سمت راست می‌توانست با ضربه سر طارمی به گل تبدیل شود اما ضربه این بازیکن با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ۷۵ (گل): حملات پرتعداد پرسپولیس بالاخره جواب داد و روی ارسال خوب هادی نوروزی از سمت راست، امید عالیشاه با ضربه سر دروازه مجتبی روشنگر را باز کرد.

دقیقه ۸۱: علی علیپور به جای مهدی طارمی به بازی آمد تا اولین تعویض پرسپولیس صورت بگیرد.

دقیقه ۸۵: محمد حسن‌زاده به جای میلاد غریبی برای پدیده به میدان آمد.

دقیقه ۸۶: روی اشتباه سوشا مکانی، خیری ارسالی روی دروازه خالی پرسپولیس انجام داد که ضربه سر صلصالی به تیر دروازه پرسپولیس اصابت کرد.

دقیقه ۹۰: مهرداد کفشگری به جای فرناندو گابریل به زمین آمد.

به گزارش تسنیم، پرسپولیس با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و فعلا در رده نهم قرار گرفت. این تیم بعد از پیروزی در دربی تهران در ۵ بازی پیاپی لیگ و جام حذفی شکست خورده بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*