۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7530
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۵۱
  • 120 بازدید
  • ارسال توسط :

پرداخت مستمری به خانواده های زندانیان قرچک

قرچک – ابتکار ورامین: نایب رئیس شورای شهر و عضو انجمن حمایت از زندانیان قرچک گفت:در حال حاضر انجمن حمایت از زندانیان قرچک به صورت ماهیانه به خانواده های زندانیان بی بضاعت مستمری ماهیانه پرداخت می کند. به گزارش خبرنگار ما – علی بیات نایب رئیس شورای شهر قرچک در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: […]

قرچک – ابتکار ورامین: نایب رئیس شورای شهر و عضو انجمن حمایت از زندانیان قرچک گفت:در حال حاضر انجمن حمایت از زندانیان قرچک به صورت ماهیانه به خانواده های زندانیان بی بضاعت مستمری ماهیانه پرداخت می کند.

به گزارش خبرنگار ما – علی بیات نایب رئیس شورای شهر قرچک در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: انجمن حمایت از زندانیان با تکیه بر کمک های مردمی تلاش دارد تا قدم های موثری را در جهت آزادی زندانیان غیر عمد بردارد که به موفقیت های خوبی نیز رسیده است.

 

نائب رییس شورای اسلامی شهر قرچک افزود: در خصوص حمایت شورای شهرقرچک از انجمن حمایت از زندانیان قرچک اظهار کرد: شورای شهر قرچک از ابتدای تاسیس انجمن حمایت از زندانیان همواره کمک های مالی و معنوی لازم را برای حمایت از خانواده زندانیان انجام داده است.

 

وی افزود: کمک به خانواده زندانیان و ازادی زندانیان غیرعمد و مالی در واقع کمک به نهاد مقدس خانواده است و با حمایت از خانواده های که سر پرستان انها در زندان هستند می توان از آسیبهای احتمالی پیشگیری کرد.

 

وی تاکید کرد: اکثر زندانیان غیر عمد به خاطر مسائل مالی در زندان هستند که با حمایت خیرین و افراد ریش سفید می توان نسبت به ازادی این افراد اقدام کرد که در این خصوص عملکر انجمن حمایت از زندانیان قرچک در استان تهران مناسب بوده است.

 

عضو هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان قرچک ادامه داد: در حال حاضر انجمن به صورت ماهیانه به خانواده های زندانیان بی بضاعت مستمری ماهیانه پرداخت می کند و در ایام ماه مبارک رمضان، عید نوروز و سایر اعیاد اقدام به توزیع بسته های غذایی در میان افراد تحت پوشش می کند.

 

بیات تصریح کرد: با هماهنگی مرکز خیریه دالشفا کلیه خانواده های زندانیان تحت پوشش از امکانات این مرکز به صورت رایگان استفاده می کنند که این خدمات بیش از ۱۸ میلیون تومان برای انجمن برآورد مالی داشته است.

 

وی کمک به پرداخت قبوض آب، گاز و برق خانواده زندانیان، اعطای کمک هزینه تحصیلی، برگزاری جلسات مشاوره خانوادگی و تحصیلی، معرفی به کمیته امداد و بهزیستی، اعطای وام را از جمله اقدامات انجمن حمایت از زندانیان قرچک دانست.

 

عضو شورای شهر قرچک گفت: حمایت از خانواده زندانیان فقط به کمک مالی و معنوی محدود نمی شود و مشاوره های حقوقی و کمک به حل پرونده های قضایی موجب شده که بسیاری از افراد زندانی نشوند.

 

وی در پایان سخنان خود گفت: شورای شهر قرچک در حاشیه دیدار خیریه تیم فوتسال هنرمندان با شهید منصوری و شورای شهر قرچک ۱۰ میلیون تومان به انجمن حمایت از زندانیان قرچک کمک کرده است.

 

وی ضمن تقدیر و تشکراز طاهری مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان قرچک گفت: افرادی که در این انجمن فعالیت می کنند به صورت داوطلبانه و بدون دریافت حقوق کار می کنند چرا که خدمت به اقشار آسیب پذیر برای همه مسئولان افتخار است.

(منبع خبر: وارنانیوز)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*