۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » گیلان
  • شناسه : 28766
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹
  • 216 بازدید
  • ارسال توسط :
پرداخت ۴۶ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان گیلانی
پرداخت ۴۶ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان گیلانی

پرداخت ۴۶ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان گیلانی

رشت- آبرومند: رئیس کمیته امداد کشور با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال برای مددجویان و خودکفایی یکی از برنامه های این نهاد است، گفت: ۴۶ میلیارد تومان اعتبار به مددجویانی گیلانی پرداخت شده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- پرویز فتاح غروب پنجشنبه در جلسه شورای اداری کمیته امداد استان گیلان که […]

رشت- آبرومند: رئیس کمیته امداد کشور با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال برای مددجویان و خودکفایی یکی از برنامه های این نهاد است، گفت: ۴۶ میلیارد تومان اعتبار به مددجویانی گیلانی پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- پرویز فتاح غروب پنجشنبه در جلسه شورای اداری کمیته امداد استان گیلان که در این اداره برگزار شد با اشاره به اینکه تمامی سرفصل های کمکی مردم استان گیلان افزایش یافته است، اظهار کرد: این نشان دهنده حس نوعدوست و توجه به هموطن است.

 

فتاح در ادامه با بیان اینکه در سال گذشته مردم استان گیلان چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان زکات فطریه پرداخت کرده بود، افزود: این میزان امسال افزایش یافته و گیلانیان هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان زکات فطریه پرداخت کرده اند.

 

وی همچنین به کمک سه میلیارد تومانی گیلان به استان های سیل زده نیز اشاره کرد و گفت: در سال گذشته ۴۶ میلیارد تومان از طریق صندوق کمیته امداد استان گیلان به مددجویان نیازمند تسهیلات پرداخت شده است.

 

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه ماهانه ۲۹ میلیارد تومان مستمری به مددجویان کمیته امداد گیلان پرداخت می شود، تصریح کرد: البته لازم به ذکر است که این میزان مستمری نیازهای مددجویان را برطرف نمی کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*