۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 28228
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
  • 78 بازدید
  • ارسال توسط :
پروژه سد سله بن باعث تحمیل آسیب های جدی به روستا شده است
پروژه سد سله بن باعث تحمیل آسیب های جدی به روستا شده است

پروژه سد سله بن باعث تحمیل آسیب های جدی به روستا شده است

فیروزکوه – آبرومند: رییس شورای اسلامی روستای سله بن گفت: بدلیل تصمیمات نادرست و غلط مدیران ادوار گذشته بیش از ۱۳ سال مردم سله بن با توجه به سردسیر بودن منطقه از حق طبیعی خود که برخورداری از نعمت گاز است محروم ماندند. به گزارش خبرنگار ما – اسماعیل آهنگر اظهار داشت: بعد از انتخابات […]

فیروزکوه – آبرومند: رییس شورای اسلامی روستای سله بن گفت: بدلیل تصمیمات نادرست و غلط مدیران ادوار گذشته بیش از ۱۳ سال مردم سله بن با توجه به سردسیر بودن منطقه از حق طبیعی خود که برخورداری از نعمت گاز است محروم ماندند.

به گزارش خبرنگار ما – اسماعیل آهنگر اظهار داشت: بعد از انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی و شروع فعالیت مجموعه جدید شورای اسلامی اولین گامها برای مطالبه حقوق به حق مردم سله بن برداشته شد و یکی از مهمترین اهداف و برنامه ها ؛ گازرسانی به روستای سله بن بود.

 

وی افزود: بدلیل تصمیمات نادرست و غلط مدیران ادوار گذشته بیش از ۱۳ سال مردم سله بن با توجه به سردسیر بودن منطقه از حق طبیعی خود که برخورداری از نعمت گاز است محروم ماندند و این محرومیت باعث تخلیه روستا و مهاجرت دسته جمعی اهالی به شهرها شد.

 

وی همچنین گفت: در جلسه ای که در دفتر معاونت عمرانی استانداری تهران برگزار شد توانستیم مسئولین را متقاعد کنیم که پروژه گازرسانی به سله بن شروع شود و مصوبات و مجوزهای لازم در این زمینه اخذ و کار اجرایی آن آغاز شد.

 

آهنگر در ادامه گازرسانی به سله بن را تصمیمی عاقلانه در جهت جبران بخشی از خسارات ناشی از سوء مدیریت ها عنوان کرد و از همه مسئولین و مدیرانی که در این زمینه مساعدت نمودند تشکر و قدردانی نمود.

 

رئیس شورای اسلامی سله بن در پاسخ به این سوال که دلیل تاخیر در انجام گازرسانی چه بود گفت: وجود پروژه سد سله بن (علیرغم مساعدت و همکاری گسترده مردم سله بن با مجریان پروژه) یکی از مهمترین دستاویزهای مدیران وقت طی بیش از یک دهه گذشته برای ممانعت از انجام گازرسانی بوده که این تصمیمات خسارات زیادی به مردم روستا وارد کرد که از جمله آن خالی شدن روستا ، بیکار شدن جوانان و قشر تولید کننده ، جلوگیری از ساخت واحدهای دامداری و مسکونی و دلسردی مردم بوده است.

 

وی همچنین در ادامه با اشاره به مشکلات فراوان ناشی از پروژه سد گفت: بدلیل وجود سد هر ساله با شروع فصل بهار شاهد هجوم و سرازیر شدن موج عظیمی از گردشگران به روستا هستیم و این اتفاق سبب پیدایش آسیب های اخلاقی ، اجتماعی و زیست محیطی می شود که وجود مجتمع تفریحی و مدیریت قوی در این حوزه میتواند به میزان زیادی از این آسیب ها بکاهد.

 

آهنگر همچنین با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ به نام سال رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب ابراز امیدواری کرد با مساعدت مسئولین از افول بیشتر در حوزه کشاورزی و دامداری بعنوان اصلی ترین منبع تولید و درآمد روستاییان جلوگیری شود.

 

عضو شورای اسلامی سله بن در پایان از زحمات و تلاشهای دیگر اعضای شورا ؛آقایان تبار و درویش خضری تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد همچنان با حمایت وهمدلی مردم گامهای بلند دیگری برای روستا بردارند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*