۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 5107
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۱
  • 93 بازدید
  • ارسال توسط :

پروژه پیاده راه شرق حرم حضرت عبدالعظیم(ع) به نیمه رسید

ری – ابتکارآنلاین: شهردار منطقه ۲۰ از اتمام فاز اول پروژه عمرانی پیاده راه ضلع شرق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و بهره برداری از این بخش پروژه، در آینده ی نزدیک خبرداد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – منصور کتانباف در جریان بازدید از پروژه های عمرانی منطقه ۲۰ گفت: عملیات عمرانی فاز اول پروژه ۱۵ […]

ری – ابتکارآنلاین: شهردار منطقه ۲۰ از اتمام فاز اول پروژه عمرانی پیاده راه ضلع شرق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و بهره برداری از این بخش پروژه، در آینده ی نزدیک خبرداد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – منصور کتانباف در جریان بازدید از پروژه های عمرانی منطقه ۲۰ گفت: عملیات عمرانی فاز اول پروژه ۱۵ هزار مترمربعی پیاده راه ضلع شرق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به اتمام رسیده است که با تکمیل مبلمان شهری و نورپردازی، امکان بهره برداری از این مسیر برای شهروندان فراهم می شود.

کتانباف مشرف بودن به نمای گنبد سه امامزاده مقدس و دسترسی های مناسب بزرگراهی را از نقاط قوت موقعیت این پیاده راه برشمرد و افزود: با توجه به اینکه املاک معارض با این طرح عمرانی آزادسازی شده است ۵۰ درصد باقیمانده از عملیات اجرایی نیز در حال اجراست و تا پایان سال کل پروژه تحویل شهروندان و زائران خواهد شد.

شهردار منطقه ۲۰ در ادامه از روند پیشرفت صحن آیت الله کاشانی واقع در ضلع غربی و بوستان بقیع در ضلع جنوبی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و نحوه تملک املاک بافت فرسوده پیرامون این حرم شریف نیز بازدید کرد و اظهار داشت: طرح توسعه فضاهای پیرامونی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از اولویت های مدیریت شهری است که با روال پیش رو در آینده نزدیک شاهد تغییرات مثبتی در این محدوده خواهیم بود.

این بازدید میدانی با حضور شهردار، قائم مقام، مدیر روابط عمومی، دبیر کارگروه مدیریت شهری شهردار ناحیه ۵ شهرداری منطقه ۲۰ انجام شد.

(منبع خبر: وارنانیوز)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*