۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اصفهان » عناوین اصلی
  • شناسه : 58158
  • ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۴۶
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
پلمب یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در اصفهان
پلمب یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در اصفهان

پلمب یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در اصفهان

اصفهان – آبرومند: اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ اصفهان را به پرداخت جریمه نقدی، نصب پلاکارد به‌عنوان متخلف و پلمب به مدت یک هفته محکوم کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان با اعلام این خبر، اظهار کرد: در راستای اجرای […]

اصفهان – آبرومند: اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ اصفهان را به پرداخت جریمه نقدی، نصب پلاکارد به‌عنوان متخلف و پلمب به مدت یک هفته محکوم کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان با اعلام این خبر، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها و مطالبات مردمی از دستگاه‌های نظارتی و مجموعه تعزیرات حکومتی بر بازرسی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، این کار به صور مستمر توسط بازرسان دستگاه‌های نظارتی انجام می‌شود.

 

علی اکبر مختاری گفت: این بازرسی‌ها با حضور گشت‌های سیار اعزیرات حکومتی و در راستای قانون افزایش اختیارات تعزیرات حکومتی که اخیرا به تصویب مجمع سران قوا و تایید مقام معظم رهبری رسیده است، انجام شد.

 

وی با بیان اینکه در بازرسی انجام شده شاهد تخلف یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معروف شهر بودیم، افزود: قاضی تعزیرات حکومتی وارد عمل شد و در همان محل اقدام به صدور رای کرد. باتوجه به فرم گزارش تخلف از سوی بازرسان، این واحد صنفی به پرداخت جریمه به میزان دو میلیارد و یکصد و سی میلیون ریال و همچین نصب پلاکارد به عنوان متخلف و پلمب به مدت یک هفته محکوم شد.

 

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان، مختاری خاطرنشان کرد: استفاده از تخفیفات غیرواقعی در تطبیق بهای درج شده روی کالاها با نرخی که به عنوان اتیکت در قفسه این فروشگاه نصب شده بود از مسائل قابل تأملی بود که از دید گشت سیار تعزیرات حکومتی مخفی نماند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*