۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ملارد
  • شناسه : 56788
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
پلمب یک نانوایی به علت توزیع خارج از شبکه آرد سهمیه ای در ملارد
پلمب یک نانوایی به علت توزیع خارج از شبکه آرد سهمیه ای در ملارد

پلمب یک نانوایی به علت توزیع خارج از شبکه آرد سهمیه ای در ملارد

ملارد- آبرومند: دادستان عمومی و انقلاب ملارد از پلمب یک واحد نانوایی به علت توزیع خارج از شبکه آرد سهمیه ای در این شهرستان خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – مهدی جهانشیری صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اعلام هشدار جدی به واحدهای صنفی و نانوایی‌های متخلف اظهار داشت: در شرایط اقتصادی که […]

ملارد- آبرومند: دادستان عمومی و انقلاب ملارد از پلمب یک واحد نانوایی به علت توزیع خارج از شبکه آرد سهمیه ای در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – مهدی جهانشیری صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اعلام هشدار جدی به واحدهای صنفی و نانوایی‌های متخلف اظهار داشت: در شرایط اقتصادی که نوع دوستی و همراهی با مردم ضرورت دارد از هرگونه اقدامات غیر قانونی و کسب پول حرام خودداری ورزیده و بر اساس سوگند شرعی و قوانین فعالیت کنید.

 

جهانشیری از پلمپ یک واحد صنفی و نانوایی به دلیل تخلفات خبر داد و افزود: این واحد صنفی حسب گزارش بازرسان با سو استفاده از موقعیت شغلی اقدام به توزیع خارج از شبکه آرد سهمیه شهروندان می کرده است.

 

دادستان عمومی و انقلاب ملارد بیان داشت: همچنین واحد صنفی یاد شده با عدم فعالیت در ساعات مقرر به جهت زیاده خواهی و سودجویی صرفاً مدت کوتاهی به فعالیت و پخت نان مشغول بوده است.

 

وی با اشاره به لزوم برخورد با این گونه جرایم گفت: در جهت حفظ و مراقبت از اموال شهروندان با همکاری فرمانداری ملارد نظارت بر واحدهای صنفی مستمر ادامه داشته و برخورد غیر قابل اغماضی با منفعت طلبی غیر قانونی واحدها انجام خواهد شد.

 

جهانشیری عنوان داشت: از شهروندان گرامی و تکلیف مدار شهرستان نیز درخواست شده است مشاهدات خود را از اقدامات غیر قانونی واحدهای صنفی به مراجع نظارتی و پلیس محترم اماکن گزارش نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*