۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 54514
  • ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
پلیس امنیت اقتصادی در ۳۲ پایانه مرزی کشور مستقر است
پلیس امنیت اقتصادی در ۳۲ پایانه مرزی کشور مستقر است

پلیس امنیت اقتصادی در ۳۲ پایانه مرزی کشور مستقر است

تبریز- آبرومند: مدیرکل دفتر امور اقتصادی و بهبود فرآیندهای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از استقرار پلیس امنیت اقتصادی در ۳۲ پایانه مرزی گمرک و بندر کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – ابراهیم زارعی روز دوشنبه پس از جلسه بررسی مسائل و مشکلات استقرار پلیس امنیت اقتصادی […]

تبریز- آبرومند: مدیرکل دفتر امور اقتصادی و بهبود فرآیندهای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از استقرار پلیس امنیت اقتصادی در ۳۲ پایانه مرزی گمرک و بندر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – ابراهیم زارعی روز دوشنبه پس از جلسه بررسی مسائل و مشکلات استقرار پلیس امنیت اقتصادی در مبادی مرزی و گمرکی چهار استان‌ مرزی شمالغرب کشور به ایرنا گفت: بعد از ابلاغ دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر استقرار پلیس امنیت اقتصادی در مبادی رسمی کشور مقرر شد ناجا به ۲ شکل هم از طریق استقرار فیزیکی در بنادر و گمرکات و هم از طریق سامانه برای کمک به دستگاه‌های متولی مبارزه با قاچاق، مبادی رسمی را کنترل کند.

 

وی افزود: برخی ابهاماتی در فرآیند استقرار وجود داشت که نشست‌های منطقه‌ای با حضور دستگاه‌های مسئول برای بررسی مشکلات و دستیابی به راهکارهای مشترک برگزار می‌شود.

 

زارعی گفت: در نشست امروز مسائل و مشکلات استان‌های مرزی گیلان، اردبیل، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی با حضور مسئولان گمرک و پلیس امنیت اقتصادی این استان‌ها بررسی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*