۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 59733
  • ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
پیگیری برای گره گشایی مشکلات شهر فیروزکوه در نشست های استانی
پیگیری برای گره گشایی مشکلات شهر فیروزکوه در نشست های استانی

پیگیری برای گره گشایی مشکلات شهر فیروزکوه در نشست های استانی

فیروزکوه – آبرومند: شورای اسلامی شهر فیروزکوه با ۵۲۳ مکاتبه و نشست استانی پیگیر مشکلات شهری مردم بوده اند .   به گزارش خبرنگار آبرومند – رئیس شورای اسلامی شهر فیروزکوه گفت : شورای ششم تاکنون ۱۳۶۶ مکاتبه داشت که ۵۲۳ مکاتبه و جلسه خارج شهرستانی بابت پیگیری و گره گشایی مشکلات شهر و مردم […]

فیروزکوه – آبرومند: شورای اسلامی شهر فیروزکوه با ۵۲۳ مکاتبه و نشست استانی پیگیر مشکلات شهری مردم بوده اند .

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – رئیس شورای اسلامی شهر فیروزکوه گفت : شورای ششم تاکنون ۱۳۶۶ مکاتبه داشت که ۵۲۳ مکاتبه و جلسه خارج شهرستانی بابت پیگیری و گره گشایی مشکلات شهر و مردم بود و نتیجه آن در دریافت بودجه های مناسب برای اجرای کارهای عمرانی شهر، قابل مشاهده است.

محمدرضا شهرآشوب در نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر افزود : شورای ششم در ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ فعالیت خود را آغاز کرد و تاکنون ۱۰۲ جلسه رسمی و ۱۸۴ مصوبه داشت.

وی گفت : انتظار داریم مطالبه گری مردم بیشتر شود و تاکنون صرفا ۱۰۲ درخواست مردمی در شورا ثبت شده که نسبت به مکاتبات و پیگیری ها سهم مطالبات مردمی ناچیز است.

رئیس شورای اسلامی شهر فیروزکوه افزود : جلسات شورا علنی است و غیر علنی نیست و همان طور که بسیاری از شهروندان در جلسات حضور داشتند سایر شهروندان هم می توانند در صورت تمایل حضور داشته باشند و از روند مصوبات مطلع شوند.

شهرآشوب دلیل عدم رفع بسیاری از مشکلات و مطالبات را مسائل حقوقی دانست و گفت : اگر برخی از کارها شروع نشده درگیر مسائل حقوقی است و مسائل چندین ساله و اختلافات حقوقی گذشته، بسیاری از زمان شورا و شهرداری را گرفته تا بتواند برخی از مطالبات را رفع و برخی از طرح ها را شروع کند.

وی ابراز امیدواری کرد در سال دوم شورا نیز با همکاری شهروندان در پیشبرد اهداف و آبادانی شهر پیش خواهیم رفت.

همچنین در این نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ضمن گرامیداشت روز خبرنگار از همراهی و همکاری خبرنگاران سطح شهرستان در زمینه اطلاع رسانی و درج اخبار شهرداری و شورای اسلامی شهر فیروزکوه تقدیر و تشکر کردند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*