۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3464
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۲
  • 179 بازدید
  • ارسال توسط :

پیگیری پخش نامه علیه رئیس‌جمهور در هیأت رئیسه مجلس

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: موضوع پخش نامه علیه رئیس‌جمهور را در این هیأت پیگیری خواهیم کرد. بهروز نعمتی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به انتشار و پخش شب‌نامه علیه حجت‌الاسلام روحانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع را پیگیری و بررسی خواهیم کرد. به گزارش ایسنا، نماینده مردم […]

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: موضوع پخش نامه علیه رئیس‌جمهور را در این هیأت پیگیری خواهیم کرد.

بهروز نعمتی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به انتشار و پخش شب‌نامه علیه حجت‌الاسلام روحانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع را پیگیری و بررسی خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم اردبیل در مجلس پیش از این در جمع خبرنگاران پارلمانی از پخش نامه‌ای علیه حسن روحانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس خبر داد.

پیرموذن اظهار کرد: با کمال تأسف امروز شاهد بودیم که در روز روشن علیه رئیس جمهور نامه تخریبی منتشر شده که تاریخ مجلس چنین چیزی را به خود ندیده است.

وی افزود: در این نامه آمده که مدرک دکترای رئیس جمهور در زمان نمایندگی وی جعلی بوده و روحانی در زمان نمایندگی مدرک دکترا نداشته است.

این نماینده مجلس بر لزوم پاسخ‌گویی هیأت رئیسه در برابر پخش این نامه‌ها تأکید کرد.

پیر موذن با بیان اینکه مهدی کوچک زاده مسئولیت نگارش این نامه را بر عهده گرفته تصریح کرد: انتشار این نامه برای جوسازی، تخریب و تندروی پیش از طرح استیضاح وزیر علوم است تا رئیس جمهور با شجاعت و صراحت واقعیت‌های پشت پرده استیضاح را مطرح نکند.

پیرموذن در پایان گفت: من امیدوارم حتما استیضاح وزیر علوم انجام شود تا سیه‌روی شود هر که در او غش باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*