۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 2086
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۵
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :

چاپ و توزیع بروشورهای آموزشی توسط شهرداری پاکدشت

پاکدشت – رامین نیوز: روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت در یک اقدام فرهنگی و آموزشی اقدام به نشر و توزیع بروشورهای آموزشی در سطح گسترده نمود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهندس داریوش پازوکی شهردار پاکدشت گفت: آموزش شهروندی منجر به تحکیم و تقویت نظام ارزشی و مهارتهای شهروندی در جهت استحکام […]

پاکدشت – رامین نیوز: روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت در یک اقدام فرهنگی و آموزشی اقدام به نشر و توزیع بروشورهای آموزشی در سطح گسترده نمود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مهندس داریوش پازوکی شهردار پاکدشت گفت: آموزش شهروندی منجر به تحکیم و تقویت نظام ارزشی و مهارتهای شهروندی در جهت استحکام ساختار اجتماعی و مشارکت پایدار شهروندان در فرآیند توسعه شهری و ارتقاء فرهنگ شهرنشینی خواهد شد.

وی ایجاد سهم جدی برای شهروندان در جهت ایفای نقش مدیریت شهری در پرتو آموزشهای شهروندی را هم یادآور شد و افزود: ایجاد حس مثبت شهروندی و کمک به کیفیت بخشی زندگی جمعی و جلب مشارکت های عمومی در پیشبرد اهداف مدیریت را از دیگر مزایای پرداختن به آموزش شهروندی دانست.

شهردار پاکدشت اعلام کرد: بسته های توزیع شده در خصوص زیباسازی، اصول شهرسازی و معماری، بازیافت و مدیریت پسماند، شرح وظایف مدیریت شهری در خصوص ساخت و سازها بوده که بسته های آموزشی در حوزه های دیگر مرتبط با شهرنشینی به زودی چاپ و توزیع خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*