۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » سمنان » عناوین اصلی
  • شناسه : 27531
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷
  • 379 بازدید
  • ارسال توسط :
کارگروه‌های تخصصی روابط عمومی شهرداری‌های کشور تشکیل می‌شود
کارگروه‌های تخصصی روابط عمومی شهرداری‌های کشور تشکیل می‌شود

کارگروه‌های تخصصی روابط عمومی شهرداری‌های کشور تشکیل می‌شود

سمنان – آبرومند: رئیس روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ایجاد کارگروه تخصصی روابط عمومی شهرداری‌های مراکز استان و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر در آینده نزدیک خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – محمد میر سعیدی شامگاه دوشنبه در دیدار با مسئول روابط عمومی شهرداری سمنان به میزبانی این سازمان ضمن […]

سمنان – آبرومند: رئیس روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ایجاد کارگروه تخصصی روابط عمومی شهرداری‌های مراکز استان و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر در آینده نزدیک خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – محمد میر سعیدی شامگاه دوشنبه در دیدار با مسئول روابط عمومی شهرداری سمنان به میزبانی این سازمان ضمن بیان اینکه کارگروه‌های تخصصی روابط عمومی شهرداری‌های کشور تشکیل می‌شود، تاکید کرد: آسیب شناسی در خصوص روابط عمومی‌های شهرداری‌ها با استفاده از نظرات مدیران مربوطه و گام برداشتن برای رفع آنها در زمره محورهای تشکیل این کارگروه است.

 

وی افزود: داشتن نیروهای متخصص با دانش به روز روابط عمومی یکی از ضرورت‌های روابط عمومی‌های شهرداری‌های کشور است که برای تحقق آن نیازمند برطرف شدن مشکلات چارت ساختار روابط عمومی شهرداری‌ها هستیم.

 

ظرفیت بالای روابط عمومی شهرداری‌های کشور

 

رئیس روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، گفت: کارگروه‌های تخصصی روابط عمومی کارکردهایی شامل اطلاع رسانی و ارتباطات، آسیب شناسی روابط عمومی‌ها، جشنواره روابط عمومی برتر و سایر اقدامات در این زمینه خواهد داشت.

 

مسئول روابط عمومی شهرداری سمنان نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت بالای روابط عمومی شهرداری‌ها گفت: در جامعه امروزی که توجه به مسئولیت اجتماعی بسیار مهم است، روابط عمومی شهرداری‌ها جایگاه بسیار سخت و مهمی دارند تا بتوانند در پاسخگویی به شهروندان نقش مهم و کلیدی خود را به خوبی ایفا کنند.

 

علی اکبر بنی اسدی بیان کرد: ساختار نیروی انسانی در روابط عمومی و نداشتن نیروی انسانی متخصص در کنار اهمیت ندادن بعضی از مدیران به جایگاه روابط عمومی از مهمترین مشکلات روابط عمومی شهرداری‌ها محسوب می‌شود.

(منبع خبر: مهر)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*