۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 8654
  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴
  • 100 بازدید
  • ارسال توسط :

کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان پردیس برگزار شد

پردیس – ابتکار ورامین: جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان پردیس با هدف هم اندیشی و ایجاد تعامل بین سازمان ها و انجمن های مردم نهاد (سمن) با حضور فرماندار پردیس، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و مدیران و فعالان سازمان ها و انجمن های مردم نهاد شهرستان پردیس در محل فرمانداری برگزار شد. به […]

پردیس – ابتکار ورامین: جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان پردیس با هدف هم اندیشی و ایجاد تعامل بین سازمان ها و انجمن های مردم نهاد (سمن) با حضور فرماندار پردیس، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و مدیران و فعالان سازمان ها و انجمن های مردم نهاد شهرستان پردیس در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – فرماندار پردیس در این جلسه یکی از ارکان مهم پیشرفت جوامع را تشکیل سمن ها دانست و افزود: در مناطقی که دارای بافت و تشکیلات قدیمی تری است سهم به سزایی از فعالیت های شهرستان ها به دوش سازمان های مردم نهاد است.

وی شهرستان پردیس را تازه تاسیس ذکر کرد و گفت: در این شهرستان مردم نیازمند شناخت بیشتر از یکدیگر و ترغیب به انجام فعالیت های اجتماعی و گروهی هستند و حمایت از فعالیت تشکل های موجود زمینه رونق در این بخش را فراهم می کند.

صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار نیز به بیان اهمیت حضور سازمان ها و انجمن های مردمی پرداخته و گفت: فرهنگ و ادبیات در حال جهانی شدن است و نقش این سازمان ها مکمل حاکمیت و زمینه ساز فعالیت های جهانی است.

در ادامه و پس از بیان نظرات مدیران سمن های شهرستان پردیس پیشنهاد شد با استفاده از ظرفیت های دانشجویی شهرستان در زمینه اعتیاد و مواد مخدر مطالعه و تحقیق شود و برای غنی سازی اوقات فراغت از تحصیل دانشجویان و دانش آموزان به نحو موثری برنامه ریزی شود.

تشکیل شبکه شهرستانی سمن ها، استفاده از متخصصین فرهنگی، معنوی و قرآنی و عمرانی مستقر در شهرستان برای انجام امور مربوطه، تشکیل جلسات سمن های شهرستان به صورت دو هفته یکبار در بنیاد خیریه حضرت زینب کبری (س) و معرفی یک نفر به عنوان نماینده سمن ها از موارد مطرح شده در این جلسه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*