۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 3212
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۹
  • 159 بازدید
  • ارسال توسط :

کاهش وابستگی به درآمد نفت از مهمترین برنامه دولت است

ورامین – ابتکارآنلاین: فرماندار ورامین گفت : کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی از مهمترین برنامه های دولت است که با جدیت دنبال می شود. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در مراسم معارفه نخستین مدیر امور مالیاتی شهرستان ورامین که در محل این مدیریت برگزار شد گفت: یکی از مهمترین مسائلی […]

ورامین – ابتکارآنلاین: فرماندار ورامین گفت : کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی از مهمترین برنامه های دولت است که با جدیت دنبال می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در مراسم معارفه نخستین مدیر امور مالیاتی شهرستان ورامین که در محل این مدیریت برگزار شد گفت: یکی از مهمترین مسائلی که می تواند در ارتقاء سطح مالیات کشور نقش مهمی را ایفا نماید، اجرای طرح جامع مالیاتی است که تحقق آن می تواند زمینه تحقق اهداف مالیاتی را میسر نماید.

وی افزود : یکی از مهمترین برنامه هایی که دولت آن را دنبال می کنند کاهش وابستگی به در آمدهای نفتی و افزایش درآمد های مالیاتی است که این مهم در سایه فرهنگ سازی مناسب بین مردم محقق می شود.

این مسئول اظهار داشت: یکی از مسائلی که در اخذ مالیات برای مردم ملموس می باشد بحث عدالت مالیاتی است که اگر این عدالت درتمامی سطوح به درستی رعایت شود و همه افراد مالیات تعیین شده خود را بپردازند ، تمامی اقشار به مشارکت در این امر مهم اقتصادی خود را ملزم خواهند کرد.

وی تصریح کرد : شهرستان ورامین از ظرفیت و قابلیت های مهمی در ارتقاء سطح خدمت رسانی به مردم برخوردار است که ارتقاء ادارات به مدیریت و یا اداره کل می تواند اهداف خدمت رسانی ادارات را بیش از پیش محقق نماید.

خوانساری بیان داشت: اگر در صدد ارتقاء سطح شهرستان ورامین به فرمانداری ویژه می باشیم باید زمینه این مهم را فراهم کنیم که یقینا ارتقاء سطح ادارات به مدیریت می تواند زمینه ساز این امر باشد.

وی تأکید کرد: پرهیز از سطحی نگری و برنامه ریزی کلان در مسائل مختلف شهرستان همواره از مسوولین ادارات مختلف شهرستان خواسته شده که این امر می تواند رشد و توسعه ورامین را متوازن و همگون صورت دهد.

در پایان این مراسم، علی غلامی به عنوان نخستین مدیر امور مالیاتی شهرستان ورامین معرفی و فعالیت خود را آغاز کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*