۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 7047
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۴
  • 131 بازدید
  • ارسال توسط :

کاهش ۱۰۰درصدی تصادفات فوتی در نوروز در پاکدشت

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت از کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات فوتی در ایام نوروز در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز – سرهنگ سلمان آدینه وند با تقدیر از همکاری مردم با نیروی انتظامی در ایام نوروز اظهار داشت: خوشبختانه مردم در […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت از کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات فوتی در ایام نوروز در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز – سرهنگ سلمان آدینه وند با تقدیر از همکاری مردم با نیروی انتظامی در ایام نوروز اظهار داشت: خوشبختانه مردم در ایام نوروز امسال همکاری بسیار مناسبی را با نیروی انتظامی در بخش های مختلف داشتند که این امر شایسته تقدیر و سپاس است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت افزود: همکاری و تعامل سازنده میان مردم و نیروی انتظامی سبب شد تا میزان وقوع جرم در منطقه کاهش و احساس امنیت و آرامش در میان شهروندان افزایش قابل توجهی داشته باشد.

افزایش کشفیات نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت در ایام نوروز

وی با اشاره به افزایش کشفیات نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ادامه داد: مأموران نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت در بخش های مختلف به صورت ویژه در ایام نوروز به فعالیت پرداخته و تلاش کردند تعطیلات امنی را برای شهروندان و مردم شهرستان و مسافران نوروزی رقم بزنند.

سرهنگ آدینه وند از افزایش ۳۶ درصدی کشفیات اموال مسروقه در نوروز امسال در شهرستان پاکدشت خبر داد و اضافه کرد: با تلاش نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت و در راستای مبارزه با سارقان خرد و کلان، در بخش کشفیات اموال مسروقه با رشد ۳۶ درصدی مواجه بودیم.

افزایش ۳۶ درصدی کشفیات اموال مسروقه در نوروز

این مسئول با اشاره به میزبانی مردم شهرستان پاکدشت از زائران امام رضا(ع) گفت: مردم شهرستان پاکدشت این افتخار را داشته و دارند که بسیاری از زائران امام رضا(ع) و مسافران نوروزی از جاده های مواصلاتی این شهرستان عبور می کنند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت از کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات فوتی در ایام نوروز در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد و گفت: اگر چه میزان سفرهای نوروزی نسبت به سال گذشته رشد داشته است اما در محورهای مواصلاتی شهرستان پاکدشت با کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات منجر به فوت مواجه بودیم.

این مسئول یادآور شد: ایستگاه های متعدد نوروزی ویژه اطلاع رسانی و راهنمایی مسافران در جاده های مواصلاتی شهرستان دائر شده بود که با استقبال شهروندان و مسافران نوروزی مواجه شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*