۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اسلایدر » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 9249
  • ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۴
  • 327 بازدید
  • ارسال توسط :

کاپیتان تیم متین ورامین انحلال متین ضربه مهلکی به والیبال ورامین می زند

ورامین – ابتکار ورامین: کاپیتان تیم متین ورامین و ملی پوش سابق والیبال ایران با ابراز ناراحتی از انحلال این تیم گفت: انحلال متین ضربه مهلکی به والیبال ورامین می زند به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- احسن الله شیرکوند در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که آیا […]

ورامین – ابتکار ورامین: کاپیتان تیم متین ورامین و ملی پوش سابق والیبال ایران با ابراز ناراحتی از انحلال این تیم گفت: انحلال متین ضربه مهلکی به والیبال ورامین می زند

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- احسن الله شیرکوند در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که آیا خبر انحلال تیم متین ورامین صحت دارد یا خیر اظهار داشت: گویا نامه ای به فدراسیون والیبال ارسال و در آن نامه انحلال تیم متین ورامین اعلام شده است.

کاپیتان تیم متین ورامین افزود: طی روزهای اخیر هواداران و دوستداران والیبال در ورامین در مسابقات مختلف و در دیدار با مسئولان شهرستان خواستار ماندن تیم متین ورامین در این شهرستان شدند.

وی ادامه داد: امروز متین به عنوان هویت ورزش شهرستان ورامین به حساب می آید و مردم ورزش دوست این خطه با پیروزی های این تیم خوشحال و با شکست های آن ناراحت و غمگین شدند.

این ورزشکار برجسته ورامینی اضافه کرد: حضور متین در ورامین و موفقیت های پی در پی آن باعث رشد و توسعه هر چه بیشتر ورزش والیبال در دیار ۱۵ خرداد شد به طوری که امروز مشاهده می کنیم که حتی در کوچه های ورامین نیز والیبال از چه محبوبیتی برخوردار است.

وی عنوان کرد: امروز استعدادهای جدیدی در والیبال ورامین شناسایی شده اند که توانسته اند به سطح اول کشور برسند که این امر به برکت شکل گیری تیم متین حاصل شده است.

شیرکوند یادآور شد: امتیاز تیم متین ورامین به راحتی به دست نیامد که حالا به همین راحتی از دست برود و باید همه مسئولان دست به دست هم داده و خواسته مردم این دیار مبنی بر ماندن متین را جامه عمل بپوشانند.

کاپیتان تیم متین ورامین و ملی پوش سابق والیبال ایران با ابراز ناراحتی از انحلال این تیم گفت: انحلال متین ضربه مهلکی به والیبال ورامین می زند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*