۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 7246
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
  • 109 بازدید
  • ارسال توسط :

کرایه تاکسی در بومهن بیش از ۵۳ درصد افزایش یافت

پردیس – ابتکار ورامین: رانندگان تاکسی شهر بومهن بیش از ۵۳ درصد کرایه حمل و نقل عمومی را افزایش دادند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر – از ابتدای سال جاری رانندگان تاکسی خط اصلی شهر بومهن که بین شهرهای بومهن و رودهن تردد می کنند کرایه خود را […]

پردیس – ابتکار ورامین: رانندگان تاکسی شهر بومهن بیش از ۵۳ درصد کرایه حمل و نقل عمومی را افزایش دادند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر – از ابتدای سال جاری رانندگان تاکسی خط اصلی شهر بومهن که بین شهرهای بومهن و رودهن تردد می کنند کرایه خود را از ۶۵۰به ۱۰۰۰ تومان افزایش داده اند.

در ابتدای هفته گذشته حسین ارجنه سرپرست سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری بومهن در گفتگو با پایگاه پردیس خبر از عدم افزایش کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی و برخورد با متخلفان امر سخن گفت.

با گذشت یک هفته از این گفتگو مشاهده می کنیم که همچنان رانندگان وسائط نقلیه نسبت به افزایش نرخ کرایه خود مصمم بوده و بدون کوچکترین توجه به مسئولین امر نسبت به افزایش بیش از ۵۳ درصدی کرایه خود اقدام کرده اند.

رانندگان مینی بوس های بین شهری در شهرهای تهران و بومهن نیز از این امر سرباز زده و کرایه خود را از ۱۳۰۰ تومان به ۱۷۰۰ تومان رسانده اند که این افزایش نیز بیش از ۳۰درصد است.

این درحالی است که هیچ صدایی از هیچ مسئولی به گوش شهروندان در خصوص برخورد با متخلفان امر نمی رسد و برخورد با رانندگان متخلف در حدی غیر قابل لمس است که شهروندان نظات خود را به این صورت بیان می کنند.

فلذا از آنجائیکه شهردار بومهن پس از حضور خود در این شهر هنوز به خود زحمت نداده تا سخن خود را با مردم شهر عوض کند و این چهارمین شهرداری است که حرفش با مردم یکی است (اینجا را کلیک کنید.) بعید به نظر می رسد زحمت نظارت دقیق تر و کنترل بیشتر بر عملکرد واحد ها را متقبل شود.

دور از انتظار نیست مردم شهر بومهن از اعضای شورای اسلامی این شهر که نمایندگان مردم در نظارت بر عملکرد ارگانهایی مانند شهرداری هستند توقع پیگیری امر را داشته باشند.

حال باید دید شورای شهر بومهن و فرمانداری شهرستان پردیس هم در مقابل این اقدام رانندگان وسائل حمل و نقل عمومی سر خم کرده و با افزایش سریع نرخ کرایه تاکسی بر موضوع در پوش می گذارد یا با اقدامی جدی این موضوع را بررسی کرده و تا زمان برخورد کامل با متخلفان از افزایش کرایه سر باز می زند.

گفتنی است در گذشته های نه چندان دور مردم این شهر برای احقاق حق خود (مثلاً متصل شدن به شبکه آب شرب شهری) به انجام اقداماتی ناشایست مانند مصدود کردن خیابان اصلی که مسیر ورودی جاده های فیروزکوه و هراز بوده است دست زده اند، بنا بر این چشم ما از اقدام شورای شهر هم آب نمی خورد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*