۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » اسلایدر » عناوین اصلی
  • شناسه : 7949
  • ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۲
  • 104 بازدید
  • ارسال توسط :

کشف ۱۱۱ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات پلیس شرق استان تهران

ورامین – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف ۱۱۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری دو سوداگر مرگ در محور “چرمشهر” خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری پلیس- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در تشریح این خبر گفت : در پی اقدامات اطلاعاتی […]

ورامین – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف ۱۱۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری دو سوداگر مرگ در محور “چرمشهر” خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری پلیس- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در تشریح این خبر گفت : در پی اقدامات اطلاعاتی و پلیسی بر روی فعالیت و تحرکات سوداگران مرگ و آن دسته از افرادی که از طریق قاچاق مواد مخدر اقدام به سود آوری می کنند، مشخص شد یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان فعالیت دارد.

سردار “فتحی” افزود: پس از چند ماه تعقیب و مراقبت شبانه روزی و تحقیقات میدانی توسط کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد سردسته این باند مقدار زیادی مواد مخدر را در حوالی کاشان تحویل گرفته و در صدد انتقال آن به شهر ورامین می باشد.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از اخبار بدست آمده از تحرکات قاچاقچیان مبنی بر اینکه اعضاء باند با تغییر زمان حرکت سعی در فریب ماموران را دارند، به همین منظور با هماهنگی به عمل آمده با مراجع قضائی دو تیم عملیاتی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با خودرو های پوششی و نامحسوس به محور” قم ـ گرمسار” اعزام شدند.

سردار فتحی تصریح کرد: با اتخاذ تدابیر و تمهیدات اطلاعاتی محور موصوف تحت کنترل و پوشش اطلاعاتی قرار گرفت؛ سرانجام در نزدیکی یکی از مجتمع های خدماتی یکدستگاه خودرو پژو با دو نفر سرنشین شناسایی شد.

وی بیان داشت : با تعقیب نامحسوس متهمان ،خودرو مذکور در نزدیکی “چرمشهر” با شگرد های خاص پلیسی متوقف و پس از بازرسی ۱۱۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۸۵ گرم شیره تریاک از داخل و صندوق عقب خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به دستگیری هر دو قاچاقچی ، با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرائم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرائم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*