۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 57992
  • ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف ۱۵ تن گوشت قرمزبدون هویت از یک واحد غیر مجاز در شهرری
کشف ۱۵ تن گوشت قرمزبدون هویت از یک واحد غیر مجاز در شهرری

کشف ۱۵ تن گوشت قرمزبدون هویت از یک واحد غیر مجاز در شهرری

ری – آبرومند: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری از کشف بیش از ۱۵ تن گوشت قرمز به ارزش تقریبی ۳۰ میلیاردریال در یک واحد غیرمجاز زیرزمینی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – عبدالحسین محبی افزود: طی رصد و پایش گسترده در سطح شهرستان، اداره دامپزشکی مشکوک به فعالیت یک واحد غیر […]

ری – آبرومند: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری از کشف بیش از ۱۵ تن گوشت قرمز به ارزش تقریبی ۳۰ میلیاردریال در یک واحد غیرمجاز زیرزمینی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – عبدالحسین محبی افزود: طی رصد و پایش گسترده در سطح شهرستان، اداره دامپزشکی مشکوک به فعالیت یک واحد غیر فعال به صورت زیر زمینی شد.

 

وی ادامه داد: کارشناسان نظارت بر بهداشت عمومی وارد عمل شده و در بازدید سرزده از این مرکز بسته بندی غیر فعال، مشاهده شد که واحد به صورت زیرزمینی در حال فعالیت و تولید است و بیش از ۱۵ تن گوشت قرمز بدون هویت  در این واحد غیر مجاز کشف و پس از پلمب سردخانه، واحد به مراجع قضایی معرفی شد.

 

محبی ضمن تاکید بر نظارت بهداشتی و صیانت از حقوق بهداشتی در سطح شهرستان ری از هموطنان خواست که فرآورده های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز مجاز و معتبر تهیه کرده و هرگونه تخلف را به اداره دامپزشکی اعلام کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*