۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » همدان
  • شناسه : 65702
  • ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۹:۴۰
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف ۱۸ فقره سرقت در شهرستان تویسرکان
کشف ۱۸ فقره سرقت در شهرستان تویسرکان

کشف ۱۸ فقره سرقت در شهرستان تویسرکان

همدان- آبرومند: فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از دستگیری ۲۳ متهم و کشف ۱۸ فقره سرقت و یک کیلو و ۵۹۳ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر – سرهنگ رضا نوری اظهار کرد: با فرا رسیدن تعطیلات نوروز و به منظور ایجاد امنیت مطلوب برای […]

همدان- آبرومند: فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از دستگیری ۲۳ متهم و کشف ۱۸ فقره سرقت و یک کیلو و ۵۹۳ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر – سرهنگ رضا نوری اظهار کرد: با فرا رسیدن تعطیلات نوروز و به منظور ایجاد امنیت مطلوب برای شهروندان و مسافران، طرح ارتقا امنیت محله محور با رویکرد تشدید مبارزه با سرقت و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با مشارکت یگان‌های انتظامی در سطح شهرستان تویسرکان در نیمه اول تعطیلات نوروزی اجرا شده است.
وی یادآور شد: در اجرای این طرح، ۱۰ سارق سابقه دار از جمله ۳ سارق اماکن خصوصی، ۳ سارق معابر، ۲ سارق موتورسیکلت، یک سارق منزل و یک سارق اماکن دولتی دستگیر و به ۱۸ فقره انواع سرقت شامل یک فقره سرقت خودرو، ۳ فقره سرقت موتور سیکلت، ۵ فقره سرقت اماکن خصوصی، یک فقره سرقت منزل و ۸ فقره سایر سرقت‌ها اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان ادامه داد: در این مأموریت، با اشرافیت اطلاعاتی و بکارگیری شگردهای پلیسی، یک قبضه سلاح جنگی و یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و ۲۵۰۰ کیلوگرم سنگ سیلیس قاچاق کشف و ۲ نفر در این راستا دستگیر شدند.
نوری همچنین برخورد با رانندگان متخلف و توقیف تعداد ۱۶ دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتورسیکلت متخلف و حادثه ساز را از دیگر توفیقات این طرح در مدت یاد شده نام برد.
وی خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح، مقدار یک کیلو و ۵۹۳ گرم انواع مواد مخدر و ۱۱ خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر نیز دستگیر شدند.
این مقام مسؤول متذکر شد: طرح ارتقا امنیت محله محور با هدف برقراری امنیت پایدار در سطح شهرستان و مناطق جرم خیز و با همکاری خوب مردم محلات با پلیس به صورت ضربتی و مستمر در طول تعطیلات نوروز اجرا می‌شود.
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در پایان با بیان این که بدون مشارکت و همراهی شهروندان حصول امنیت مطلوب مقدور نیست، ضمن قدردانی از مشارکت شهروندان در تولید امنیت از مردم تقاضا کرد در ایام تعطیلات نوروزی هشدارها و توصیه‌های پلیس را به ویژه در خصوص پیشگیری از سرقت منزل جدی بگیرند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*