۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 59632
  • ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
کشف ۵۰ کیلوگرم گوشت تاریخ گذشته در رستوران‌ فرودگاه امام
کشف ۵۰ کیلوگرم گوشت تاریخ گذشته در رستوران‌ فرودگاه امام

کشف ۵۰ کیلوگرم گوشت تاریخ گذشته در رستوران‌ فرودگاه امام

ری – آبرومند: رئیس اداره صمت شهرستان ری از برخورد با گران‌فروشی ۳ غرفه در فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: در بازدید از رستوران‌ها وغرفه‌های مواد غذایی ۵۰ کیلوگرم گوشت و مرغ تاریخ گذشته و غیرقابل مصرف کشف و معدوم سازی شد. به گزارش خبرنگار آبرومند – سهیل یعقوب نژاد اظهار داشت: […]

ری – آبرومند: رئیس اداره صمت شهرستان ری از برخورد با گران‌فروشی ۳ غرفه در فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: در بازدید از رستوران‌ها وغرفه‌های مواد غذایی ۵۰ کیلوگرم گوشت و مرغ تاریخ گذشته و غیرقابل مصرف کشف و معدوم سازی شد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – سهیل یعقوب نژاد اظهار داشت: گشت مشترک اداره کل تعزیرات به همراه بازرسان اداره صمت، کارشناسان دامپزشکی و بهداشت در راستای برخورد با هرگونه تخلف توسط صنوف و عرضه کنندگان مواد غذایی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام شد.

 

وی افزود: بازرسان سرزده از رستوران‌ها و غرفه‌های مواد غذایی فرودگاه امام خمینی (ره) بازدید کردند و در یک رستوران ۵۰ کیلوگرم گوشت و مرغ تاریخ گذشته وغیر قابل مصرف کشف شد.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری ادامه داد: گوشت‌های مکشوفه توسط تیم گشت در محل معدوم و گزارش در این رابطه تنظیم و به مبادی ذیربط ارسال شد.

 

یعقوب نژاد خاطرنشان کرد: بازرسان در بازدید از صنوف، گران‌فروشی ۳ غرفه عرضه مواد غذایی را محرز دانستند و گزارش تخلف تنظیم و تقدیم مراجع قضایی خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*